Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 15 października 2019r. g.15:00 Dziewczęta 2019/20 3 19 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy43PrzegranaZgoda Ruda Śląska206Zwycięstwo MOSM TychyZgoda Ruda Śląska 15 października 2019r. 4 – 20 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
MOSM Tychy (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
15 października 2019r. | g.15:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 3 | 19 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 4 | 3 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 20 | 6 | Zwycięstwo |
MOSM TychyZgoda Ruda Śląska
4 - 20Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bargieł Maria | Kołowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bratek Wiktoria | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Broda Julia | Bramkarz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błaszczak Antonina | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Colik Emilia | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czarnota Marcelina | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Galwas Wiktoria | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Homa Paulina | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pajer Paulina | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pejs Emilia | Kołowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szawara Wiktoria | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wawrzyczek Agata | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wojtala Magdalena | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łachmanowicz Zuzanna | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Loska Stanisław
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czekała Aleksandra | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gacka Kinga | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Emilia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kondas Natalia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurek Marta | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opiłka Judyta | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pakura Natalia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Marta | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Świtała Nikola | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Uryga Jacek (Mikołów) |