Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 12 listopada 2019r. g.15:00 Dziewczęta 2019/20 7 30 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy136ZwycięstwoAH Ruch Chorzów73Przegrana MOSM TychyAH Ruch Chorzów 12 listopada 2019r. 13 – 7 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
MOSM Tychy (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
12 listopada 2019r. | g.15:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 7 | 30 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 13 | 6 | Zwycięstwo |
AH Ruch Chorzów | 7 | 3 | Przegrana |
MOSM TychyAH Ruch Chorzów
13 - 7Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bargieł Maria | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błaszczak Antonina | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bratek Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Broda Julia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brzoskowska Iga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Colik Emilia | Rozgrywający | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Czarnota Marcelina | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Galwas Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Homa Paulina | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łachmanowicz Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pajer Paulina | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pejs Emilia | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szawara Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wawrzyczek Agata | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wojtala Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 27 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Loska Stanisław
AH Ruch Chorzów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bażela Jessica | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bogdańska Wiktoria | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ciupka Anna | Rozgrywający | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Guttmann Klaudia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Miszuda Oliwia | Rozgrywający | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Neuman Martyna | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pach Nadia | Rozgrywający | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Paczuła Milena | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Partyka Zofia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rendchen Natalia | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wiktor Wiktoria | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Woźny Katarzyna | Skrzydłowy | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wyciślik Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zemła Arletta | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 18 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Sęktas Bożena
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pazur Leszek (Ruda Śląska) |