KS Zgoda Ruda Śląska — SPR Sośnica Gliwice

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
6 grudnia 2017r. g.16:30 Juniorki 99/00 Finał 2017/18 2 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaKarneWynik
Zgoda Ruda Śląska26122Przegrana Karne
Sośnica Gliwice26154Zwycięstwo Karne
26 - 26
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
5Sobańska WeronikaRozgrywająca1210000
8Weihrauch MartaKołowa1430000
15Czaja KarolinaRozgrywająca1001000
16Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
17Kołecka AleksandraSkrzydłowa1220100
19Siedlarek DominikaSkrzydłowa1760000
23Gralik KlaudiaRozgrywająca1330100
24Zalewska WeronikaRozgrywająca112110000
 Łącznie 831261200

Trener C: Józef Szmatłoch

Sośnica Gliwice

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.