Logo

KS Zgoda Ruda Śląska — SPR Sośnica Gliwice

Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 6 grudnia 2017r. g.16:30 Juniorki 99/00 Finał 2017/18 2 WynikiDrużynaWynik1 połowaKarneWynikZgoda Ruda Śląska26122Przegrana KarneSośnica Gliwice26154Zwycięstwo Karne Zgoda Ruda ŚląskaSośnica Gliwice 6 grudnia 2017r. 26 – 26 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska […]

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
6 grudnia 2017r. g.16:30 Juniorki 99/00 Finał 2017/18 2

Wyniki

DrużynaWynik1 połowaKarneWynik
Zgoda Ruda Śląska26122Przegrana Karne
Sośnica Gliwice26154Zwycięstwo Karne
26 - 26
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce wydarzenia

Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD
5Sobańska WeronikaRozgrywająca1210000
8Weihrauch MartaKołowa1430000
15Czaja KarolinaRozgrywająca1001000
16Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
17Kołecka AleksandraSkrzydłowa1220100
19Siedlarek DominikaSkrzydłowa1760000
23Gralik KlaudiaRozgrywająca1330100
24Zalewska WeronikaRozgrywająca112110000
 Łącznie 831261200

Trener C: Józef Szmatłoch

Sośnica Gliwice

Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD
 0000000