KS Zgoda Ruda Śląska — KS AZS AWF Handball 28 Wrocław

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki Widzów
12 października 2019r. g.16:00 I Liga 2019/20 4 60' 150

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska2512Przegrana
Handball 28 Wrocław2811Zwycięstwo
25 - 28
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Zioła AgnieszkaRozgrywająca1100000
3Krzysteczko MartynaRozgrywająca143 (51', 54k', 55k')0000
5Nawrocka DariaRozgrywająca165 (10', 18', 25', 32', 60')0000
8Kita NataliaRozgrywająca101 (44')02 (27:11', 39:12')00
9Biernacka GabrielaRozgrywająca188 (8', 13', 17', 23', 39', 40k', 42', 45')01 (31:48')00
10Zawada KingaSkrzydłowa121 (16')0000
11Kuberek MagdalenaSkrzydłowa101 (47')02 (20:29', 58:37')00
12Podsiedlik NataliaBramkarka1100000
13Skubacz JuliaRozgrywająca1100000
14Urynowicz OliwiaSkrzydłowa144 (7', 19', 24', 59')1 (5')000
15Krzymińska MałgorzataRozgrywająca122 (14k', 57k')1 (12')000
16Cierpioł PatrycjaBramkarka1100000
17Weihrauch MartaKołowa0000000
18Kawalec KarolinaRozgrywająca1100000
19Chruścińska MałgorzataRozgrywająca1001 (20')000
21Cuber JustynaBramkarka0000000
 Łącznie 1431253500

Trener A: Płatek Marek
Osoba towarzysząca: Piotr Depta

Handball 28 Wrocław

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Lipiec WiktoriaBramkarka1100000
3Fryśna MagdalenaRozgrywająca176 (7', 12', 29', 34', 39', 46')0000
4Kozioł PatrycjaSkrzydłowa155 (10', 22k', 35', 41', 47')1 (7')000
7Milczarczyk KarolinaSkrzydłowa1100000
8Wałowska MariolaSkrzydłowa154 (18', 31', 53k', 56k')0000
9Cieślik KarolinaRozgrywająca155 (21k', 32k', 43', 59k', 60')1 (13')000
10Gruberska DariaKołowa0000000
11Kazimierz AleksandraRozgrywająca143 (28', 44', 52')0000
14Szczudlek EwelinaRozgrywająca1100000
15Kuriata OliwiaKołowa101 (8')02 (13:05', 56:57')00
16Glabik DominikaBramkarka1100000
17Łuszczyńska KarolinaKołowa144 (16', 27k', 33', 40k')001 (53:16')0
 Łącznie 1134282210

Trener B: Kołkowski Daniel

Sędziowie

Sędzia GłównySekretarzCzas
Klimkowicz Paweł (Opole)
Kowalski Adam (Ozimek)
Budzianowski Jarosław (Gliwice)Toczyński Grzegorz (Zabrze)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.