Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 12 listopada 2019r. g.17:00 Dziewczęta 2019/20 7 30 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska236ZwycięstwoMOSM Bytom61Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaMOSM Bytom 12 listopada 2019r. 23 – 6 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # Zawodnik […]
KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
12 listopada 2019r. | g.17:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 7 | 30 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 23 | 6 | Zwycięstwo |
MOSM Bytom | 6 | 1 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaMOSM Bytom
23 - 6Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Copik Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gacka Kinga | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Emilia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurek Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opiłka Judyta | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pakura Natalia | Rozgrywająca | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sala Nicola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Świtała Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 39 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
MOSM Bytom
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lewandowska Antonina | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szołtysik Emilia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Cieniawska Hanna | Rozgrywający | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Ptasznik Daria | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paszek Weronika | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lewicka Maria | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Orzełowska Natalia | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Cieniawska Zofia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Marek Jagoda | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szołtysik Natalia | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gołąbek Martyna | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ociepa Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ślązak Natalia | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 18 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Zaręba Kazimierz
Trener C: Solecki Michał
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pazur Leszek (Ruda Śląska) |