Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 6 listopada 2019r. g.18:20 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 6 70 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikKS Bystra3417ZwycięstwoPogoń 1945 Zabrze2610Przegrana KS BystraPogoń 1945 Zabrze 6 listopada 2019r. 34 – 26 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej Szczyrkowska 2, 43-360 Bystra, Polska KS Bystra # Zawodnik Poz. […]
KS Bystra (J.M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
6 listopada 2019r. | g.18:20 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 6 | 70 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
KS Bystra | 34 | 17 | Zwycięstwo |
Pogoń 1945 Zabrze | 26 | 10 | Przegrana |
KS BystraPogoń 1945 Zabrze
34 - 26Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej |
---|
Szczyrkowska 2, 43-360 Bystra, Polska |
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krajewska Nikola | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Więckowska Emilia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Talik Julia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wrona Natalia | Kołowa | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Korusiewicz Sandra | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostrowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Borak Weronika | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rucka Angelika | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Głowacz Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Radecka Martyna | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wołoch Julia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Marek Paulina | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pinkas Magdalena | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paluch Gabriela | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 43 | 34 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Kubica Roman
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szlęk Maria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawczyk Kamila | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bednarczyk Joanna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nasiłowska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Copik Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Machulik Nikola | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sojka Alicja | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jakubiec Dominika | Skrzydłowa | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czapla Kamila | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Warzecha Alicja | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Gwóźdź Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piątek Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Przybylska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 34 | 26 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Kmieć Michał
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Leszczyniak Dawid (Katowice) Szostok Marcin (Łaziska Górne) | Brehmer Joanna (Mikołów) |