Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 26 października 2019r. g.17:00 I Liga 2019/20 6 150 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikAP-Poznań2613PrzegranaKorona Kielce4218Zwycięstwo AP-PoznańKorona Kielce 26 października 2019r. 26 – 42 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia POSiR Hala B Jana Spychalskiego 36, Łęgi Dębińskie, Wilda, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-553, Polska AP-Poznań # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK […]
KS AP-Poznań — Korona Handball Kielce
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
26 października 2019r. | g.17:00 | I Liga | 2019/20 | 6 | 150 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
AP-Poznań | 26 | 13 | Przegrana |
Korona Kielce | 42 | 18 | Zwycięstwo |
AP-PoznańKorona Kielce
26 - 42Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
POSiR Hala B |
---|
Jana Spychalskiego 36, Łęgi Dębińskie, Wilda, Poznań, województwo wielkopolskie, 61-553, Polska |
AP-Poznań
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przebierała Aleksandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wieman Julia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sowa Paulina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5 | Matyja Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
8 | Kliszcz Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
10 | Maziarz Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
13 | Kaczanowska Kamila | Kołowa | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 |
18 | Świtała Anna | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Domaros Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Jackowska Jagna | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Ziółkowska Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
57 | Szajek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Sikora Zofia | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
75 | Czyż Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 11 | 28 | 26 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Trener A: Chmielewska Amelia
Korona Kielce
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Zimnicka Sandra | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Więckowska Dominika | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
11 | Młynarska Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Chodakowska Marta | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Hibner Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Więckowska Magda | Rozgrywająca | 1 | 11 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
21 | Skowrońska Magdalena | Kołowa | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
22 | Syncerz Honorata | Rozgrywająca | 1 | 7 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
25 | Mochocka Karolina | Kołowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Jach Natalia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
94 | Kędzior Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
99 | Nazimek Anna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 46 | 42 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Trener A: Tetelewski Paweł
Osoba towarzysząca: Obara-Łosak Agata
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Habierski Korneliusz (Głogów) Skrobak Grzegorz (Głogów) | Westwal Krzysztof (Poznań) | Piątek Grzegorz (Poznań) |