JKS II Jarosław — Handball Rzeszów

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
7 października 2018r. g.15:00 II Liga 2018/19 1 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
SPR JKS II Jarosław2512Zwycięstwo
Handball Rzeszów199Przegrana
25 - 19
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala MOSiR Jarosław
Królowej Jadwigi 20, Jarosław, Polska

SPR JKS II Jarosław

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Wojtaszek PaulaSkrzydłowa154 (23', 42', 53', 59')0000
3Kozdrowicz OlgaSkrzydłowa132 (7', 10')0000
6Ulma Klaudia-1100000
7Leżucha DominikaSkrzydłowa154 (4', 8', 19', 33')0000
8Teper Alicja-1100000
9Luberecka AngelikaSkrzydłowa1109 (28', 30', 35', 40', 40', 43', 43', 48', 57')0000
10Lasek AlicjaRozgrywająca1100000
12Mitura Martyna-1100000
13Moszkowicz KatarzynaSkrzydłowa1100000
15Naleśniak Klaudia-10001 (57:14')00
1Kulpa DagmaraBramkarka1100000
18Strzębała SylwiaKołowa133 (14', 48', 56')1 (16')000
22Musakova AnnamariaBramkarka1100000
26Rygiel AleksandraSkrzydłowa1100000
73Wilczak Wiktoria-1-101 (15')1 (51:27')00
94Chundak NykolSkrzydłowa113 (3', 4', 16')03 (5:13', 16:52', 55:27')00
 Łącznie 1634252500

Osoba towarzysząca: Wojtaszek Robert
Trener B: Ulma Marzena
Trener A: Teleky Vit
Osoba towarzysząca: Strzębała Tomasz

Handball Rzeszów

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Stapińska AnnaBramkarka1100000
2Ginalska JuliaSkrzydłowa111 (24')01 (23:28')00
3Małek NataliaSkrzydłowa132 (7', 20')0000
4Długosz MagdalenaRozgrywająca1-21 (48')1 (14')3 (16:38', 32:01', 52:26')00
5Bebło WeronikaSkrzydłowa10001 (40:58')00
6Ziajka AnitaSkrzydłowa1100000
7Prajsnar KlaudiaSkrzydłowa1100000
8Flak WiktoriaKołowa121 (60')0000
9Lasek PaulinaRozgrywająca154 (13', 24', 39', 54')0000
10Warias GabrielaRozgrywająca177 (10', 17', 23', 27', 45', 47', 52')1 (11')000
12Gołąb GabrielaBramkarka0000000
14Puchalska DominikaRozgrywająca132 (38', 58')0000
16Midura JoannaBramkarka1100000
18Nykiel JuliaSkrzydłowa1001 (10')000
19Jamrozik JuliaRozgrywająca121 (58')0000
 Łącznie 1425193500

Trener A: Bober Jakub
Osoba towarzysząca: Rymarska Anna
Trener B: Śliz Maciej

Sędziowie

Sędzia GłównySekretarzCzas
Piątek Paweł (Gać)
Pieczonka Mateusz (Rzeszów)
Dobosz Małgorzata (Jarosław)Borowski Mateusz (Jarosław)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.