Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 21 października 2018r. g.11:00 II Liga 2018/19 3 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikImperium II Katowice135PrzegranaZgoda Ruda Śląska2714Zwycięstwo Imperium II KatowiceZgoda Ruda Śląska 21 października 2018r. 13 – 27 Pełny czas bez dogrywki Imperium II Katowice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD 76Bielat BarbaraRozgrywająca000000022Jalowietzki AgnieszkaRozgrywająca11000008Jelitko MartynaRozgrywająca10010006Kałęka SandraRozgrywająca110000017Kroll KarolinaSkrzydłowa11000003Loranc KatarzynaRozgrywająca121000032Opitek […]
Imperium II Katowice — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
21 października 2018r. | g.11:00 | II Liga | 2018/19 | 3 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Imperium II Katowice | 13 | 5 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 27 | 14 | Zwycięstwo |
Imperium II KatowiceZgoda Ruda Śląska
13 - 27Pełny czas bez dogrywki |
Imperium II Katowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | Bielat Barbara | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Jalowietzki Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Jelitko Martyna | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kałęka Sandra | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kroll Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Loranc Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Opitek Agata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Pawłowska Ines | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Raus Weronika | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stolarczyk Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Zaborska Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Zdeb Marzena | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
16 | Knop Milena | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koska Wiktoria | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
20 | Kawalec Karolina | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 13 | 22 | 13 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Trener A: Tyl Katarzyna
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | Dawidowicz Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 (52') | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Górczyk Lucyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 (45', 59') | 1 (17') | 0 | 0 | 0 |
11 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 (12', 15', 31', 34', 39', 42') | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olszynka Anna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 (2', 24', 25', 35') | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 3 | 3 (7', 18', 47') | 0 | 1 (31:09') | 0 | 0 |
3 | Samol Anna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 (55') | 1 (9') | 0 | 0 | 0 |
15 | Siedlarek Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 (24') | 0 | 1 (49:40') | 0 | 0 |
13 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 (21', 22', 23', 28', 50', 51') | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Wieszała Katarzyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 (35:39') | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 2 | 3 (3', 8', 41') | 1 (5') | 0 | 1 (43:05') | 0 |
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 16 | 36 | 27 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Bloch Wojciech (Nakło Śląskie) Solecki Michał (Tarnowskie Góry) | Majka Marek (Gliwice) | Pazur Leszek (Ruda Śląska) |