Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 23 marca 2019r. g.00:00 II Liga 2018/19 15 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikHandball Rzeszów2719ZwycięstwoTOR Dobrzeń Wlk.2514Przegrana Handball RzeszówTOR Dobrzeń Wlk. 23 marca 2019r. 27 – 25 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala Miłocin Miłocińska 42, 35-232 Rzeszów, Polska Handball Rzeszów # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD 1Stapińska […]
Handball Rzeszów — TOR Dobrzeń Wlk.
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
23 marca 2019r. | g.00:00 | II Liga | 2018/19 | 15 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Handball Rzeszów | 27 | 19 | Zwycięstwo |
TOR Dobrzeń Wlk. | 25 | 14 | Przegrana |
Handball RzeszówTOR Dobrzeń Wlk.
27 - 25Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala Miłocin |
---|
Miłocińska 42, 35-232 Rzeszów, Polska |
Handball Rzeszów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stapińska Anna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Ginalska Julia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Tereszak Julia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Długosz Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Galica Sylwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Prajsnar Klaudia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Lasek Paulina | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
10 | Warias Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Rembisz Aneta | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | Puchalska Dominika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Dębiak Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Flak Wiktoria | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Jamrozik Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ziajka Anita | Skrzydłowa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Łącznie | 11 | 32 | 27 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Trener A: Bober Jakub
Osoba towarzysząca: Rymarska Anna
TOR Dobrzeń Wlk.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pozniak Maria | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Florianowicz Natalia | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
3 | Gawlik Weronika | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuchczyńska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Nalewaja Weronika | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokot Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
9 | Koza Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kapuścik Joanna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Bucyk Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Nadolna Daria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Bucyk Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Chochorowska Sylwia | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 11 | 33 | 25 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Motyka Andrzej
Osoba towarzysząca: Lis Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Piątek Paweł (Gać) Szestakow Maciej (Łąka) | Kozdroń Gabriel | Kroczek Zuzanna |