Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 22 lutego 2020r. g.13:30 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 2.5 36 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikGrunwald II Ruda Śl.115ZwycięstwoSkałka III Świętochłowice95Przegrana Grunwald II Ruda Śl.Skałka III Świętochłowice 22 lutego 2020r. 11 – 9 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda […]
Grunwald II Ruda Śl. — Skałka III Świętochłowice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
22 lutego 2020r. | g.13:30 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 2.5 | 36 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Grunwald II Ruda Śl. | 11 | 5 | Zwycięstwo |
Skałka III Świętochłowice | 9 | 5 | Przegrana |
Grunwald II Ruda Śl.Skałka III Świętochłowice
11 - 9Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Grunwald II Ruda Śl.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuszka Karolina | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brylewska Amelia | Bramkarz | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hrycko Maja | Rozgrywający | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Jarek Maria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dolecka Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kisiel Zuzanna | Skrzydłowy | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Sara | Skrzydłowy | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Namysło Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Taisner Milena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stanik Nadia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 18 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Wodarski Adam
Skałka III Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jędrzejczyk Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kudłacik Zuzanna | Brak | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Nowak Nikola | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Sara | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pollet Melania | Brak | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Selega Blanka | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gęgotek Sonia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dziewięcka Paulina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Slotta Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Werner Martyna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zadęcka Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 17 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Szulc Nicole (Tychy) |