Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 marca 2020r. g.09:45 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 3.1 35 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikGrunwald II Ruda Śl.186ZwycięstwoSkałka III Świętochłowice54Przegrana Grunwald II Ruda Śl.Skałka III Świętochłowice 1 marca 2020r. 18 – 5 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95 Hala Widowiskowo-Sportowa im. Rudzkich […]
Grunwald II Ruda Śl. — Skałka III Świętochłowice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 marca 2020r. | g.09:45 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 3.1 | 35 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Grunwald II Ruda Śl. | 18 | 6 | Zwycięstwo |
Skałka III Świętochłowice | 5 | 4 | Przegrana |
Grunwald II Ruda Śl.Skałka III Świętochłowice
18 - 5Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95 |
---|
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Rudzkich Olimpijczyków, 95, Kłodnicka, Osiedle Awaryjne, Halemba, Ruda Śląska, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-706, Polska |
Grunwald II Ruda Śl.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuszka Karolina | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brylewska Amelia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hrycko Maja | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jarek Maria | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dolecka Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kisiel Zuzanna | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Sara | Skrzydłowy | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Namysło Hanna | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Anders Magdalena | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Stanik Nadia | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 8 | 25 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Wodarski Adam
Skałka III Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jędrzejczyk Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karwowska Marlena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kudłacik Zuzanna | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Nikola | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Sara | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pollet Melania | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Selega Blanka | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gęgotek Sonia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dziewięcka Paulina | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzesiak Kinga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zadęcka Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zygarska Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Łazor Kacper (Zabrze) |