Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 14 kwietnia 2019r. g.18:00 II Liga 2018/19 18 270 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikCracovia2613ZwycięstwoZgoda Ruda Śląska2412Przegrana CracoviaZgoda Ruda Śląska 14 kwietnia 2019r. 26 – 24 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala 100-lecia KS Cracovia Kraków, Focha 40 Cracovia # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD Skalska MałgorzataBramkarka11000002Reichel […]
Cracovia — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
14 kwietnia 2019r. | g.18:00 | II Liga | 2018/19 | 18 | 270 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Cracovia | 26 | 13 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda Śląska | 24 | 12 | Przegrana |
CracoviaZgoda Ruda Śląska
26 - 24Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala 100-lecia KS Cracovia |
---|
Kraków, Focha 40 |
Cracovia
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skalska Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Reichel Paulina | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
3 | Klimowicz Paulina | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kamusińska Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
8 | Staroń Justyna | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
14 | Nikody Marlena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Herman Milena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
31 | Stępień Agata | Kołowa | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
18 | Świątek Laura | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
20 | Wojas Natalia | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kawa Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Franczyk Dominika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31 | Stępnik Joanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Robaszek Roksana | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 31 | 26 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Trener A: Kutrzeba Krzysztof
Osoba towarzysząca: Pawlik Piotr
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Cuber Justyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 28 | 24 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Lesiak Urszula Lidacka Małgorzata | Stinia Tomasz (Kraków) |