Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 4 kwietnia 2019r. g.15:00 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2018/19 13 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikAH Ruch II Chorzów2213PrzegranaZgoda II Ruda Śl.2813Zwycięstwo AH Ruch II ChorzówZgoda II Ruda Śl. 4 kwietnia 2019r. 22 – 28 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Kompleks Sportowy Hajduki, Chorzów, ul. Graniczna 92 41-506 Chorzów, Polska AH […]
AH Ruch II Chorzów — Zgoda II Ruda Śl.
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
4 kwietnia 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2018/19 | 13 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
AH Ruch II Chorzów | 22 | 13 | Przegrana |
Zgoda II Ruda Śl. | 28 | 13 | Zwycięstwo |
AH Ruch II ChorzówZgoda II Ruda Śl.
22 - 28Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Kompleks Sportowy Hajduki, Chorzów, ul. Graniczna 92 |
---|
41-506 Chorzów, Polska |
AH Ruch II Chorzów
Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zgoda II Ruda Śl.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czauderna Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
1 | Kozak Kinga | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Krzyściak Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Madej Dominika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
3 | Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Nieradzik Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 16 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 35 | 28 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Fabryczny Michał (Mysłowice) |