Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 22 listopada 2021r. g.16:00 Śląska Liga Młodziczek 2021/22 7 25 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikStart Pietrowice126PrzegranaZgoda Ruda Śląska2413Zwycięstwo Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska 22 listopada 2021r. 12 – 24 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28 Konopnickiej 22, 47-480 Pietrowice Wielkie, Polska Start Pietrowice […]
Start Pietrowice — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
22 listopada 2021r. | g.16:00 | Śląska Liga Młodziczek | 2021/22 | 7 | 25 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Start Pietrowice | 12 | 6 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 24 | 13 | Zwycięstwo |
Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska
12 - 24Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28 |
---|
Konopnickiej 22, 47-480 Pietrowice Wielkie, Polska |
Start Pietrowice
Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gozdecka Emilia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opiłka Judyta | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Różycka Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurek Marta | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Taisner Milena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Stasiak Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 33 | 24 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Bogusz Joanna
Osoba towarzysząca: Kot Ewa
Osoba towarzysząca: Wronka Wiesław
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Schiwon Grzegorz (Zabrze) Winkler Marceli (Racibórz) |