KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
24 listopada 2020r. g.16:00 Dziewczęta 2008 2020/21 2020/21 9 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska3113Zwycięstwo
Grunwald Ruda Śl.115Przegrana
31 - 11
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
8Godula SaraRozgrywająca1210000
9Gozdecka ZuzannaRozgrywająca1330100
10Kot WiktoriaRozgrywająca1881000
10Kurek MartaRozgrywająca1320000
3Macha MichalinaSkrzydłowa1430000
16Nocoń MagdalenaBramkarka1100000
Paszek KarolinaRozgrywająca1100000
8Pietrowska NikolaRozgrywająca111100000
13Różycka ZuzannaRozgrywająca1441000
Taisner MilenaBrak1100000
 Łącznie 1038312100

Grunwald Ruda Śl.

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.