UKS 6 Polho Czuchów (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
17 listopada 2020r. g.17:30 Dziewczęta 2008 2020/21 2020/21 8 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Polho Czuchów30Przegrana
Zgoda Ruda Śląska5025Zwycięstwo
3 - 50
Pełny czas bez dogrywki

Polho Czuchów

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
8Godula SaraRozgrywająca1650000
9Gozdecka ZuzannaRozgrywająca1870000
10Kot WiktoriaRozgrywająca1650000
10Kurek MartaRozgrywająca1320000
3Macha MichalinaSkrzydłowa1540000
16Nocoń MagdalenaBramkarka1100000
Paszek KarolinaRozgrywająca1100000
8Pietrowska NikolaRozgrywająca112110000
13Różycka ZuzannaRozgrywająca116150000
Taisner MilenaBrak1210000
 Łącznie 1060500000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.