MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
27 października 2020r. g.15:30 Dziewczęta 2008 2020/21 2020/21 6 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zagłębie Sosnowiec10Przegrana
Zgoda Ruda Śląska3617Zwycięstwo
1 - 36
Pełny czas bez dogrywki

Zagłębie Sosnowiec

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
8Godula SaraRozgrywająca1320000
9Gozdecka ZuzannaRozgrywająca1980000
10Kot WiktoriaRozgrywająca11090000
10Kurek MartaRozgrywająca1540000
3Macha MichalinaSkrzydłowa1430000
Paszek KarolinaRozgrywająca1210000
8Pietrowska NikolaRozgrywająca1540000
13Różycka ZuzannaRozgrywająca1650000
 Łącznie 844360000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.