KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
22 września 2020r. g.16:00 Dziewczęta 2008 2020/21 2020/21 1 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska3312Zwycięstwo
AH Ruch Chorzów63Przegrana
33 - 6
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
Godula SaraRozgrywająca111100000
Gozdecka ZuzannaRozgrywająca1540000
Kot WiktoriaSkrzydłowa1991000
Kurek MartaRozgrywająca1320000
Macha MichalinaSkrzydłowa1331000
Nocoń MagdalenaBramkarka1100000
Pietrowska NikolaRozgrywająca1100000
Różycka ZuzannaRozgrywająca1650000
 Łącznie 839332000

AH Ruch Chorzów

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.