Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 3 grudnia 2019r. g.15:30 Dziewczęta 2019/20 10 b/d WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica Gliwice158ZwycięstwoPolonia Łaziska G.74Przegrana Sośnica GliwicePolonia Łaziska G. 3 grudnia 2019r. 15 – 7 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica Gliwice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
SPR Sośnica Gliwice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
3 grudnia 2019r. | g.15:30 | Dziewczęta | 2019/20 | 10 | b/d |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica Gliwice | 15 | 8 | Zwycięstwo |
Polonia Łaziska G. | 7 | 4 | Przegrana |
Sośnica GliwicePolonia Łaziska G.
15 - 7Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chimiak Aleksandra | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czyżewska Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Filipek Magdalena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gabryś Nina | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Knieć Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krazińska Julia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kustra Emilia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łozińska Zuzanna | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mardaus Emilia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maziarz Maja | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Moroz Alicja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowara Julia | Brak | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Żukowska Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zuszek Jagoda | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zyśk Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 15 | 30 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Haupa Maciej
Polonia Łaziska G.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bizoń Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dziubek Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ebert Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Horyń Alicja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jędraszek Paulina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kabiczke Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kotlarska Weronika | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Moroń Nina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Niwińska Nadia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Amelia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Otręba Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Roj Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sojka Magdalena | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szer Anna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wojtkowiak Kinga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Żaczek Jagoda | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 23 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Krawczyk Iryna
Trener B: Olszówka Marian
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Wojtyczka Grzegorz (Chorzów) |