Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 29 października 2019r. g.15:00 Dziewczęta 2019/20 5 50 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMTS Żory2916ZwycięstwoSkarbek T. Góry21Przegrana MTS ŻorySkarbek T. Góry 29 października 2019r. 29 – 2 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSiR Żory Folwarecka 10, 44-240 Żory, Polska MTS Żory # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
MTS Żory (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
29 października 2019r. | g.15:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 5 | 50 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MTS Żory | 29 | 16 | Zwycięstwo |
Skarbek T. Góry | 2 | 1 | Przegrana |
MTS ŻorySkarbek T. Góry
29 - 2Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSiR Żory |
---|
Folwarecka 10, 44-240 Żory, Polska |
MTS Żory
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Syktus Julia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dyjak Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozmarynowska Maria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kądziela Milena | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kędzierska Zuzanna | Kołowy | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Kornelia | Rozgrywający | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Starościak Emilia | Rozgrywający | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Purzyńska Hanna | Bramkarka | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Okoń Zuzanna | Rozgrywający | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tomala Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Targosińska Lena | Brak | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Brych Martyna | Rozgrywający | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brzegowy Kinga | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nogajska Martyna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 40 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Duda Bartłomiej
Skarbek T. Góry
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chrzęstek Maja | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fudalej Lena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gałecka Maja | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Heliosz Alicja | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jeleń Hanna | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kasza Martyna | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Wiktoria | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Listek Urszula | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nogalska Oliwia | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pastuszka Klaudia | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wojewódka Julia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zalewska Martyna | Rozgrywający | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Zawiślak Zuzanna | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łuszczyk Jessica | Rozgrywający | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 13 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Tarkiewicz Dorota
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Bloch Wojciech (Nakło Śląskie) |