Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 4 listopada 2019r. g.15:00 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 7 25 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy188ZwycięstwoKS Bystra128Przegrana MOSM TychyKS Bystra 4 listopada 2019r. 18 – 12 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m […]
MOSM Tychy (M.) — KS Bystra (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
4 listopada 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 7 | 25 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 18 | 8 | Zwycięstwo |
KS Bystra | 12 | 8 | Przegrana |
MOSM TychyKS Bystra
18 - 12Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błotko Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drapińska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jesionek Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konopko Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kubera Dominika | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kula Malwina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mazurowska Klaudia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Michniewicz Kinga | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Truchel Nikola | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Worzałła Oliwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zabielska Zuzanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Liszka Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lubowicka Maja | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 30 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Żogała-Jeglińska Agnieszka
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamczyk Julia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Balas Weronika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błasiak Karolina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czarnynoga Jolanta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Duraj Natalia | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matuła Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małysiak Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Polak Patrycja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Polak Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sosna Zuzanna | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stypa Joanna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szatanik Julia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wagner Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wysowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 24 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Węgrzyn Marcin
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pazur Leszek (Ruda Śląska) Uryga Jacek (Mikołów) |