Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 7 października 2019r. g.18:00 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 3 23 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska5125ZwycięstwoMOSM Tychy115Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaMOSM Tychy 7 października 2019r. 51 – 11 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda […]
KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — MOSM Tychy (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
7 października 2019r. | g.18:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 3 | 23 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 51 | 25 | Zwycięstwo |
MOSM Tychy | 11 | 5 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaMOSM Tychy
51 - 11Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czauderna Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Krzyściak Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Madej Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nieradzik Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Nocoń Monika | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 10 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szymańska Emilia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 62 | 51 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błotko Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drapińska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jesionek Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konopko Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kubera Dominika | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kula Malwina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Liszka Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Lubowicka Maja | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mazurowska Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Michniewicz Kinga | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Truchel Nikola | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Worzałła Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 21 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Żogała-Jeglińska Agnieszka
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Januszyk Patrycja (Tychy) Pytlik Aleksandra (Siemianowice Śląskie) |