Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 25 października 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 5 80 WynikiDrużynaWynik1 połowaKarneWynikSośnica II Gliwice16126Przegrana KarneZgoda Ruda Śląska1667Zwycięstwo Karne Sośnica II GliwiceZgoda Ruda Śląska 25 października 2019r. 16 – 16 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica II Gliwice # Zawodnik […]
SPR Sośnica II Gliwice (J.M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
25 października 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 5 | 80 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Karne | Wynik |
---|---|---|---|---|
Sośnica II Gliwice | 16 | 12 | 6 | Przegrana Karne |
Zgoda Ruda Śląska | 16 | 6 | 7 | Zwycięstwo Karne |
Sośnica II GliwiceZgoda Ruda Śląska
16 - 16Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzec Karolina | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piernikarczyk Oliwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Okuńska Nikola | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wejknis Martyna | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaczor Jagoda | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kanteluk Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wajsprych Natalia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Surlas Aleksandra | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wach Natalia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ogórek Alicja | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gregorczyk Aleksandra | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wawro Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kogut Paulina | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Połednik Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Świszcz Anna
Trener B: Łącz Iwona
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doleżych Karina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Natalia | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kania Joanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Krochmal Adam (Ruda Śląska) Pazur Mirosław (Ruda Śląska) | Świerc Krystian (Ruda Śląska) |