Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 20 września 2019r. g.17:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 1 53 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy154PrzegranaSośnica II Gliwice2714Zwycięstwo MOSM TychySośnica II Gliwice 20 września 2019r. 15 – 27 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK […]
MOSM Tychy (J.M.) — SPR Sośnica II Gliwice (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
20 września 2019r. | g.17:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 1 | 53 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 15 | 4 | Przegrana |
Sośnica II Gliwice | 27 | 14 | Zwycięstwo |
MOSM TychySośnica II Gliwice
15 - 27Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Derewecka Teresa | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grela Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jastrzębska Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kochmańska Gabriela | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kuczera Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kula Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Kwiatkowska Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Leżańska Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Lisek Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Pietruszka Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Radzikowska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Smolka Nikola | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tomczyk Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trela Martyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wowro Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 23 | 15 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzec Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piernikarczyk Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Wach Natalia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kogut Paulina | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kanteluk Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wajsprych Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Połednik Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kloczkowska Karolina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Surlas Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Tomecka Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ogórek Alicja | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wawro Martyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaczor Jagoda | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Okuńska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Wejknis Martyna | Kołowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 15 | 33 | 27 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Szostok Marcin (Łaziska Górne) Uryga Jacek (Mikołów) | Świerc Krystian (Ruda Śląska) |