Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 grudnia 2019r. g.09:00 Śląska Liga Juniorek 2019/20 7 15 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka2814ZwycięstwoZgoda Ruda Śląska2615Przegrana SkałkaZgoda Ruda Śląska 1 grudnia 2019r. 28 – 26 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Skałka # Zawodnik Poz. Me […]
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (J.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 grudnia 2019r. | g.09:00 | Śląska Liga Juniorek | 2019/20 | 7 | 15 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka | 28 | 14 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda Śląska | 26 | 15 | Przegrana |
SkałkaZgoda Ruda Śląska
28 - 26Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Skałka
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głowacka Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Herrmann Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hołub Paulina | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kazuch Dominika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Klimza Wanesa | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kutek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Lisowska Natalia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matuszczyk Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pastuszka Laura | Rozgrywająca | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ronc Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wieczorek Wiktoria | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wieszała Katarzyna | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wołoch Justyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 39 | 28 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Boruta Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Deresińska Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doleżych Karina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kania Joanna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kroll Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 12 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matusek Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zaborska Wiktoria | Bramkarka | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 35 | 26 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Osoba towarzysząca: Wronka Wiesław
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Kasznia Wojciech (Czechowice-Dziedzice) Solecki Michał (Tarnowskie Góry) | Pichen Leon (Siemianowice Śl.) |