Logo

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Wyniki

20 - 16
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — KS Bystra

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory — Grunwald Ruda Śl.

30 - 19
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — AH Ruch Chorzów

12 - 21

Kuźnia Raciborska — Grunwald Ruda Śl.

22 - 25
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Grunwald Ruda Śl.

g.15:00
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — MTS Żory

12 - 29
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Grunwald Ruda Śl.

31 - 10
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Kuźnia Raciborska

15 - 19
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — Grunwald Ruda Śl.

24 - 15
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

15 - 22

Siemion SP4 Siemianowice Śl. — Grunwald Ruda Śl.

49 - 4
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Husaria Lubliniec

13 - 34
Zabrze, Hala Szafarczyka 16

Asy Sparta Zabrze — Grunwald Ruda Śl.

26 - 21
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Pogoń Zabrze

16 - 19
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda Ruda Śląska

26 - 15
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Sośnica Gliwice

21 - 18
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Grunwald Ruda Śl.

21 - 10
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Siemion SP4 Siemianowice Śl.

6 - 49
Lubliniec, Hala SP4, ul. Wilimowskiego 8

Husaria Lubliniec — Grunwald Ruda Śl.

17 - 11
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Asy Sparta Zabrze

20 - 23
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Grunwald Ruda Śl.

21 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śl.

g.15:00

Grunwald Ruda Śl. — MTS Żory

17 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śl.

20 - 9

Grunwald Ruda Śl. — Start Pietrowice Wlk.

14 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Grunwald Ruda Śl.

16 - 22

Grunwald Ruda Śl. — Pogoń II Zabrze

13 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Grunwald Ruda Śl.

26 - 8

Grunwald Ruda Śl. — Pogoń Zabrze

5 - 28

Kuźnia Raciborska — Grunwald Ruda Śl.

19 - 7

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

10 - 24

Start Michałkowice — Grunwald Ruda Śl.

22 - 13

Grunwald Ruda Śl. — MOSM Tychy

52 - 9

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

19 - 24
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

21 - 24

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

24 - 33
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

17 - 27

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.00:00
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

37 - 13

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

13 - 23
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

27 - 24

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

15 - 35
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Anulowano

pałza (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

38 - 7

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

11 - 44
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

7 - 42

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

28 - 17

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

12 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

28 - 12

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

31 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

24 - 15

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

7 - 21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

19 - 15

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

15 - 30
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

23 - 10

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 20
Anulowano

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — pałza (D.)

10 - 54

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

22 - 11

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MOSM Tychy (D.)

g.15:00
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:30
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MOSM Tychy (D.)

g.15:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

g.10:00
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

25 - 25
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 30
8 - 15
Świętochłowice, SP1

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

Widzów: 16
15 - 18
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 24
16 - 28
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 27
11 - 25
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 20
19 - 22
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 30
18 - 18
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: b/d
5 - 20
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 17
13 - 11
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 30
5 - 26
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 15
10 - 17
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 30
22 - 9

Grunwald Ruda Śl. — Skarbek III T. Góry

10 - 0

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda III Ruda Śl. B-ce

8 - 15
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

Grunwald Ruda Śl. — Skałka II Świętochłowice

6 - 8
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Grunwald II Ruda Śl. — Grunwald Ruda Śl.

7 - 9
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Grunwald Ruda Śl. — KS II Bystra

3 - 7
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Grunwald Ruda Śl. — Start II Pietrowice

12 - 3
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald Ruda Śl.

12 - 5

Grunwald Ruda Śl. — Grunwald II Ruda Śl.

1 - 5

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

3 - 8

Grunwald Ruda Śl. — Start II Pietrowice

7 - 8
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS II Bystra — Grunwald Ruda Śl.

14 - 0
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Grunwald Ruda Śl. — KS II Bystra

8 - 2
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start II Pietrowice — Grunwald Ruda Śl.

3 - 7
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Grunwald II Ruda Śl. — Grunwald Ruda Śl.

3 - 3
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

3 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Grunwald Ruda Śl. — Start II Pietrowice

6 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald Ruda Śl.

6 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Grunwald II Ruda Śl. — Grunwald Ruda Śl.

9 - 5

Grunwald Ruda Śl. — KS II Bystra