MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

Wyniki

(26)
52 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(25)
9 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(24)
17 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(23)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — pałza (D.)

(22)
7 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(21)
28 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(20)
10 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Bystra (D.)

(19)
38 - 1
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(18)
9 - 26
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(17)
21 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(16)
8 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(15)
27 - 8
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(14)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(13)
7 - 42
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(12)
19 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(11)
11 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MOSM Tychy (D.)

(10)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(9)
35 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(8)
9 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MTS Żory (D.)

(7)
35 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(3)
24 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(6)
1 - 36
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(5)
18 - 3
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(4)
7 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(2)
7 - 29
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(1)
4 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(3)
g.11:00
Śląska Liga Dziewcząt gr.II / Finał E [16-18]
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

Zagłębie Sosnowiec — Skarbek IV T. Góry

(2)
g.10:00
Śląska Liga Dziewcząt gr.II / Finał E [16-18]
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

Grunwald II Ruda Śl. — Zagłębie Sosnowiec

(4.5)
12 - 8
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Zagłębie Sosnowiec

(4.4)
0 - 23
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

Zagłębie Sosnowiec — Skałka II Świętochłowice

(4.3)
21 - 3
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia Łaziska G. — Zagłębie Sosnowiec

(4.2)
19 - 2
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

MOSM Bytom — Zagłębie Sosnowiec

(3.5)
7 - 1
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Zagłębie Sosnowiec

(3.4)
1 - 13
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

Zagłębie Sosnowiec — Skałka II Świętochłowice

(3.3)
10 - 0
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

MOSM Bytom — Zagłębie Sosnowiec

(3.2)
17 - 0
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia Łaziska G. — Zagłębie Sosnowiec

(2.4)
17 - 3
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia Łaziska G. — Zagłębie Sosnowiec

(2.3)
1 - 7
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

Zagłębie Sosnowiec — Skałka III Świętochłowice

(2.2)
2 - 14
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

Zagłębie Sosnowiec — MOSM Bytom

(2.1)
0 - 7
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19

Zagłębie Sosnowiec — Skałka II Świętochłowice

(1.5)
16 - 1
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Zagłębie Sosnowiec

(1.4)
1 - 12
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

Zagłębie Sosnowiec — Skałka II Świętochłowice

(1.3)
0 - 24
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

Zagłębie Sosnowiec — Polonia Łaziska G.

(1.1)
19 - 1
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/D
2018/19
Świętochłowice, SP1

MOSM Bytom — Zagłębie Sosnowiec