Logo

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Wyniki

17 - 18
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

21 - 15
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — AH Ruch Chorzów

22 - 11

Kuźnia Raciborska — Skałka Świętochłowice

20 - 30
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

34 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skałka Świętochłowice

18 - 26
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Skałka Świętochłowice

25 - 15
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Kuźnia Raciborska

7 - 31
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

21 - 24
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Asy Sparta Zabrze

24 - 15
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

11 - 34
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

14 - 16
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — Skałka Świętochłowice

24 - 13
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Skałka Świętochłowice

15 - 10
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Siemion SP4 Siemianowice Śl.

6 - 38
Lubliniec, Hala SP4, ul. Wilimowskiego 8

Husaria Lubliniec — Skałka Świętochłowice

20 - 24
Zabrze, Hala Szafarczyka 16

Asy Sparta Zabrze — Skałka Świętochłowice

21 - 18
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Grunwald Ruda Śl.

28 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Skałka Świętochłowice

16 - 20
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Sośnica Gliwice

17 - 18
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

15 - 16

Siemion SP4 Siemianowice Śl. — Skałka Świętochłowice

30 - 1
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Husaria Lubliniec

g.16:45
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — AH Ruch Chorzów

20 - 17
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Skałka Świętochłowice

29 - 27
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

23 - 10
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

25 - 12
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Kuźnia Raciborska

27 - 12
Świętochłowice, SP1

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

20 - 21

Start Michałkowice — Skałka Świętochłowice

21 - 20
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MOSM Tychy

19 - 7

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

14 - 23
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

15 - 19
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Skałka Świętochłowice

24 - 22
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Skałka Świętochłowice

22 - 12
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Skałka Świętochłowice

41 - 6
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MOSM Tychy

25 - 6
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Start Pietrowice Wlk.

16 - 23
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Skałka Świętochłowice

17 - 10
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

25 - 22
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

19 - 25
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — AH Ruch Chorzów

8 - 28
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Skałka Świętochłowice

9 - 21
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Skałka Świętochłowice

22 - 12
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

11 - 20
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

18 - 25
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

19 - 24
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

13 - 23

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

36 - 15
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

7 - 30

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.00:00
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — pałza (D.)

12 - 17
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

19 - 17
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

14 - 22
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

20 - 22
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

25 - 15
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

19 - 13
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

23 - 16
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

26 - 21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

28 - 17

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

20 - 16
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

11 - 17
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

35 - 11
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

Anulowano

pałza (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

22 - 11
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

20 - 18
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

23 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

26 - 23
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

11 - 11
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

12 - 14
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

20 - 17
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

g.18:00
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

12 - 12
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: b/d
g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

g.16:30
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

6 - 11
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 27
8 - 15
Świętochłowice, SP1

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

Widzów: 16
16 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 33
21 - 9
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 25
3 - 18
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 30
9 - 7
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 10
7 - 15
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 15
26 - 5
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 17
4 - 18
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 20
23 - 8
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 5
7 - 14
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: b/d
28 - 15
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

22 - 7
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Skarbek T. Góry

19 - 14
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Skałka Świętochłowice

20 - 9
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

35 - 21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skałka Świętochłowice

21 - 15
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Skarbek II T. Góry

12 - 9
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — Skałka Świętochłowice

12 - 10
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MOSM Tychy

31 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Skałka Świętochłowice

13 - 8
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — AH Ruch Chorzów

4 - 27
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

12 - 20
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek T. Góry — Skałka Świętochłowice

11 - 14
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Start Pietrowice Wlk.

8 - 10
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Skałka Świętochłowice

13 - 14
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

0 - 10
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek II T. Góry — Skałka Świętochłowice

9 - 11
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Sośnica Gliwice

11 - 5
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Skałka Świętochłowice

6 - 31
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śl. B-ce

5 - 6
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Skałka Świętochłowice