Logo

MTS Żory (D.)

Wyniki

4 - 28
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — MTS Żory

14 - 25

Kuźnia Raciborska — MTS Żory

28 - 24
MOSiR Żory

MTS Żory — KS Bystra

23 - 14
MOSiR Żory

MTS Żory — Kuźnia Raciborska

32 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory — AH Ruch Chorzów

22 - 32
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

28 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory — Grunwald Ruda Śl.

17 - 24
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — MTS Żory

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

14 - 17
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śląska

g.15:00
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — MTS Żory

23 - 21
MOSiR Żory

MTS Żory — Pogoń Zabrze

7 - 31
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

g.15:00

Grunwald Ruda Śl. — MTS Żory

34 - 14
MOSiR Żory

MTS Żory — Pogoń Zabrze

29 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory — MOSM Tychy

15 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

31 - 5
MOSiR Żory

MTS Żory — Kuźnia Raciborska

14 - 23
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — MTS Żory

27 - 12
Świętochłowice, SP1

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

10 - 9
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — MTS Żory

27 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory — Start Michałkowice

13 - 28
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — MTS Żory

21 - 23
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

22 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory — Start Pietrowice Wlk.

37 - 6
MOSiR Żory

MTS Żory — MOSM Tychy

8 - 24
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — MTS Żory

18 - 23
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śląska

10 - 12
MOSiR Żory

MTS Żory — AH Ruch Chorzów

17 - 10
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

1 - 28
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — MTS Żory

3 - 13
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — MTS Żory

16 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory — Pogoń Zabrze

17 - 20
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

21 - 13
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — MTS Żory

11 - 20
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

12 - 13
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MTS Żory (D.)

8 - 13
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MTS Żory (D.)

21 - 24

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

18 - 8
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

g.17:30
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MTS Żory (D.)

28 - 12
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

12 - 17
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

Anulowano
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — pałza (D.)

19 - 7
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

27 - 14
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

22 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

9 - 21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MTS Żory (D.)

13 - 5
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

21 - 11
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

12 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

12 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

9 - 19

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MOSM Tychy (D.)

9 - 21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MTS Żory (D.)

22 - 11
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Anulowano

pałza (D.) — MTS Żory (D.)

6 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

Przełożono
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

15 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MTS Żory (D.)

15 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

18 - 9
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MTS Żory (D.)

g.16:45
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

g.10:00
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

g.15:00
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.18:00
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — MTS Żory (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Przełożono
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

8 - 22
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 35
g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MOSM Tychy (D.)

16 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 33
3 - 26
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 25
19 - 15
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

10 - 27
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 27
29 - 2
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 50
5 - 20
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 17
10 - 14
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 40
26 - 5
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 32
10 - 34
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — MTS Żory

28 - 15
MOSiR Żory

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

12 - 25
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek II T. Góry — MTS Żory

17 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory — Sośnica Gliwice

8 - 23
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — MTS Żory

15 - 15
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śl. B-ce

38 - 12
MOSiR Żory

MTS Żory — Skarbek T. Góry

13 - 17
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — MTS Żory

12 - 16
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — MTS Żory

13 - 27
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

4 - 27
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MTS Żory

33 - 13
MOSiR Żory

MTS Żory — Skarbek II T. Góry

14 - 20
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — MTS Żory

32 - 6
MOSiR Żory

MTS Żory — MOSM Tychy

18 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — MTS Żory

20 - 6
MOSiR Żory

MTS Żory — AH Ruch Chorzów

3 - 22
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek T. Góry — MTS Żory

22 - 7
MOSiR Żory

MTS Żory — Start Pietrowice Wlk.

19 - 9
MOSiR Żory

MTS Żory — Pogoń Zabrze

20 - 11
MOSiR Żory

MTS Żory — KS Bystra