Logo

KS Zgoda Ruda Śląska (D.)

Wyniki

28 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

22 - 31
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda Ruda Śląska

13 - 20
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Zgoda Ruda Śląska

14 - 17
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śląska

14 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — KS Bystra

29 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Kuźnia Raciborska

18 - 29

Kuźnia Raciborska — Zgoda Ruda Śląska

36 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — AH Ruch Chorzów

16 - 27
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

20 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Sośnica Gliwice

11 - 34
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

25 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Siemion SP4 Siemianowice Śl.

3 - 33
Lubliniec, Hala SP4, ul. Wilimowskiego 8

Husaria Lubliniec — Zgoda Ruda Śląska

27 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Asy Sparta Zabrze

23 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Pogoń Zabrze

16 - 19
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda Ruda Śląska

9 - 24
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — Zgoda Ruda Śląska

28 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Skałka Świętochłowice

10 - 20

Siemion SP4 Siemianowice Śl. — Zgoda Ruda Śląska

36 - 4
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Husaria Lubliniec

7 - 15
Zabrze, Hala Szafarczyka 16

Asy Sparta Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

21 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śl.

g.15:00
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Zgoda Ruda Śląska

17 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śl.

15 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

13 - 19
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Zgoda Ruda Śląska

16 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — AH Ruch Chorzów

26 - 13
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

29 - 25
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — KS Bystra

11 - 21
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

20 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Start Michałkowice

28 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Kuźnia Raciborska

14 - 23
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

24 - 22
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Skałka Świętochłowice

5 - 24
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Zgoda Ruda Śląska

16 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Pogoń Zabrze

18 - 20
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Zgoda Ruda Śląska

18 - 23
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śląska

13 - 12
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Zgoda Ruda Śląska

25 - 22
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

31 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MOSM Tychy

16 - 22
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Pogoń Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

21 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Start Pietrowice Wlk.

17 - 20
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

20 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — AH Ruch Chorzów

Widzów: 50
1 - 5
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

15 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

8 - 18
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

9 - 26
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

17 - 27

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.16:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

5 - 36
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

38 - 1
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

14 - 22
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

27 - 14
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

9 - 31
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Anulowano
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — pałza (D.)

22 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

25 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

6 - 15
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

24 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

31 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

31 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

3 - 50

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

28 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

1 - 36

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

23 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Przełożono
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

23 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
Anulowano

pałza (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

33 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

g.10:00
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

g.15:00
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

g.18:00
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

12 - 12
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: b/d
g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:30
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

g.15:00
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

7 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 20
2 - 27
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 30
23 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: b/d
11 - 25
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 20
23 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 30
9 - 7
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 10
5 - 32
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 25
21 - 4
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 25
4 - 20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 19
10 - 14
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 40
3 - 17
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 40
22 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Sośnica Gliwice

10 - 18
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Zgoda Ruda Śl. B-ce

31 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — AH Ruch Chorzów

15 - 15
MOSiR Żory

MTS Żory — Zgoda Ruda Śl. B-ce

14 - 25
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Zgoda Ruda Śl. B-ce

37 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Skarbek T. Góry

15 - 24
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda Ruda Śl. B-ce

20 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Pogoń Zabrze

31 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Skałka Świętochłowice

17 - 23
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek II T. Góry — Zgoda Ruda Śl. B-ce

9 - 33
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Zgoda Ruda Śl. B-ce

9 - 22
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — Zgoda Ruda Śl. B-ce

25 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — MOSM Tychy

18 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — MTS Żory

26 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Start Pietrowice Wlk.

4 - 31
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek T. Góry — Zgoda Ruda Śl. B-ce

10 - 34
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Zgoda Ruda Śl. B-ce

38 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — KS Bystra

29 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Skarbek II T. Góry

6 - 31
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śl. B-ce

g.17:00

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — SPR Sośnica Gliwice

17 - 25

MTS Żory — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

34 - 8

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MKS Ustroń

3 - 57
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

22 - 16

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

14 - 27
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

21 - 16

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — Akademia Handballu Ruch Chorzów

5 - 32

UKS Start Pietrowice Wielkie — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

10 - 29

SPR Sośnica Gliwice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

19 - 14

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MTS Żory

8 - 38
Ustroń, SP1

MKS Ustroń — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

40 - 4

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

17 - 30
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

28 - 8

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice Dz — KS Bystra

13 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice Dz

22 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Start Pietrowice Wielkie

Śląska Liga Dziewcząt

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1232300061218243069
2231900466234831457
3221801337526411155
4241700736524711851
523141083823226044
6241301104814235840
721101193493262333
824100113370400-3031
92482014272342-7028
102240018232467-23512
112031016205411-20611
122130018238373-1359
132300122172610-4381