Logo

KS Zgoda II Ruda Śląska (D.)

Wyniki

18 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śląska — KS Bystra

18 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śląska — MTS III Żory

13 - 19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda II Ruda Śląska

9 - 11
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Zgoda II Ruda Śląska — MTS III Żory

16 - 10
MOSiR Żory

Zgoda II Ruda Śląska — KS Bystra

10 - 8
MOSiR Żory

MTS III Żory — Zgoda II Ruda Śląska

g.12:00
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Pogoń II Zabrze

g.10:40
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

g.09:00
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

19 - 3
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 60
11 - 2
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 35
0 - 26
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 35
32 - 0
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Pogoń II Zabrze

Widzów: 35
19 - 1
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 30
9 - 2
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 30
3 - 20
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 45
1 - 14
Świętochłowice, SP1

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 40
1 - 23
Świętochłowice, SP1

Pogoń II Zabrze — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 45
10 - 4
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — MOSM Bytom

0 - 18
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

Sośnica II Gliwice — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

5 - 11
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

MOSM II Tychy — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

2 - 5
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Start II Pietrowice

4 - 11
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS II Bystra — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

0 - 12
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

12 - 3
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald Ruda Śl.

6 - 12
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS II Bystra — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

1 - 5

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

8 - 3
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — KS II Bystra

2 - 11

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

1 - 3
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Start II Pietrowice

1 - 11
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

1 - 5
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Start II Pietrowice

7 - 5
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — KS II Bystra

3 - 3
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Grunwald Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

6 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald Ruda Śl.

0 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Start II Pietrowice

15 - 4
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald II Ruda Śl.