Logo

KS Bystra (D.)

Wyniki

16 - 22

Kuźnia Raciborska — KS Bystra

9 - 22
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — KS Bystra

28 - 24
MOSiR Żory

MTS Żory — KS Bystra

34 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — AH Ruch Chorzów

28 - 21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Kuźnia Raciborska

22 - 32
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

20 - 16
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

Grunwald Ruda Śl. — KS Bystra

22 - 31
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda Ruda Śląska

20 - 30
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

26 - 18
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Pogoń Zabrze

34 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skałka Świętochłowice

22 - 25
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Grunwald Ruda Śl.

14 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — KS Bystra

22 - 19
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — KS Bystra

g.15:00
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — KS Bystra

34 - 15
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Kuźnia Raciborska

29 - 27
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

39 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Start Michałkowice

14 - 17
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — KS Bystra

13 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Grunwald Ruda Śl.

29 - 25
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — KS Bystra

34 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Start Pietrowice Wlk.

13 - 13
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — KS Bystra

22 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Pogoń II Zabrze

21 - 23
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

18 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda II Ruda Śląska — KS Bystra

19 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MTS III Żory — KS Bystra

9 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS III Żory

13 - 19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda II Ruda Śląska

23 - 10
MOSiR Żory

MTS III Żory — KS Bystra

16 - 10
MOSiR Żory

Zgoda II Ruda Śląska — KS Bystra

13 - 8
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Bystra (D.)

13 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

6 - 16
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Bystra (D.)

24 - 33
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

14 - 18

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — KS Bystra (D.)

21 - 12
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MOSM Tychy (D.)

10 - 22

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Bystra (D.)

19 - 17
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

19 - 7
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

9 - 31
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

12 - 20
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Bystra (D.)

12 - 19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

8 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

22 - 14
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — KS Bystra (D.)

18 - 17
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

28 - 12

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

25 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

8 - 13
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Bystra (D.)

35 - 7
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

20 - 18
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

6 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

Anulowano

pałza (D.) — KS Bystra (D.)

23 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
15 - 19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 0
6 - 6
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Bystra (D.)

g.15:30
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

g.15:10
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

g.16:30
Ruda Śląska, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Kłodnicka 95

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

17 - 19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 15
g.17:00
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

g.15:00
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Bystra (D.)

g.16:20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

17 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 30
17 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 21
16 - 28
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 27
24 - 7
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 35
10 - 0
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: WO
16 - 13
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
5 - 32
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 25
26 - 5
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 17
16 - 10
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
17 - 20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MOSM Tychy (D.)

Widzów: 30
26 - 5
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 32
6 - 32
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek T. Góry — KS Bystra

14 - 24
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Start Pietrowice Wlk.

24 - 23
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — KS Bystra

35 - 21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skałka Świętochłowice

21 - 20
Park Wodny Tarnowskie Góry

Skarbek II T. Góry — KS Bystra

15 - 26
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Sośnica Gliwice

15 - 24
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Zgoda Ruda Śl. B-ce

29 - 22
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — KS Bystra

17 - 23
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — KS Bystra

13 - 27
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

30 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skarbek T. Góry

34 - 9
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — KS Bystra

21 - 24
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Pogoń Zabrze

13 - 14
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

21 - 17
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Skarbek II T. Góry

19 - 13
Hala Miłocin

Sośnica Gliwice — KS Bystra

14 - 9
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MOSM Tychy

38 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — KS Bystra

13 - 10
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — AH Ruch Chorzów

20 - 11
MOSiR Żory

MTS Żory — KS Bystra