Akademia Handballu Ruch II Chorzów (D.)

Wyniki

(2)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II / Finał D [13-15]
2018/19
Świętochłowice, SP1

(1)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II / Finał D [13-15]
2018/19
Świętochłowice, SP1

(4.5)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSiR Żory

(4.4)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSiR Żory

(4.2)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSiR Żory

(4.1)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSiR Żory

(3.5)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

(3,3)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

(3.2)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

(3.1)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Park Wodny Tarnowskie Góry

(2.4)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

(2.3)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

(2.2)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

(2.1)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

(1.5)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSIR Tychy

(1.4)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSIR Tychy

(1.3)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSIR Tychy

(1.2)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/A
2018/19
MOSIR Tychy

TRANSFERY 2019

Przyszły:
- Małgorzata Krzymińska (SPR Sośnica Gliwice)
- Patrycja Wróbel (SPR Sośnica Gliwice)
- Daria Nawrocka (SPR Sośnica Gliwice - wypożyczenie)

Odeszły:
- Anna Olszynka - koniec kariery

Finał Pucharu ZPRP Młodziczek

DataGospodarzeWynikGościemiejsce
SP9 Legnica — Zgoda Ruda Śl. B-ce
Karne: 6:5 - Mistrzem Polski została drużyna EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Mecz o 3 miejsce Pucharu ZPRP Mł.

DataGospodarzeWynikGościemiejsce
MTS Kwidzyń — Varsovia

Pół-finał Pucharu ZPRP Młodziczek

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda Ruda Śl. B-ce — Varsovia
MTS Kwidzyń — SP9 Legnica

1/4 Pucharu ZPRP Młodziczek

Puchar ZPRP Młodziczek gr.O

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
1330100726579
2520003113116-36
3310002746863
43000036681-150

OSTATNI MECZ

(18)
II Liga
2018/19
Hala 100-lecia KS Cracovia

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11427614438
21431910833
314373-127
414372-2420
514390-1215
614405-6913
714349-6012
814423-8610

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ

(26)
Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11839715651
21841624348
31843114842
4184461730
518537-230
618437-1830
718514-5915
818567-8415
918492-1329
1018600-2690

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Hajda Martyna1714312410
Szewczyk Oliwia18711400
Pietryga Wiktoria156221200
Kania Joanna14426800
Bodzianowska Marta16403000
Szydełko Natalia153131000
Skiba Wiktoria171810610
Wilczyńska Julia16161100
Sierant Daria16143200
Dera Oliwia1490100
Piwczyk Wiktoria1362500
Madej Dominika720100
Lessner Nikola1510000
Gontarek Justyna1300100

1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek gr.E

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
13300009450449
23200018573126
33100026380-173
43000034685-390

OSTATNI MECZ GR.I

(22)
Śląska Liga Młodziczek gr. I
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

OSTATNI MECZ GR.II

(14)
Śląska Liga Młodziczek gr. II
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11817000167231435851
21815000353332420945
31815000360242617645
41812000649836413436
5181000085294864330
6188000105254972824
718700011402507-10521
818300015368600-2329
918200016299537-2386
1018100017298671-3733

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11412100147425222238
21411000352929623333
314900054133446927
41480105363361225
51460107304372-6819
61451008319370-5117
714110012142431-2895
814101012228346-1184

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ GR.I

(22)
Śląska Liga Dziewcząt gr.I
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Dziewcząt gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
12019010053320333058
22018100147221026256
3201310063632778641
4201310062952464941
520900011249307-5827
620801011329332-325
720800012368419-5124
820700013209324-11521
920602012220302-8220
1020510014253347-9417
1120000020121445-3240

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

Dziewczęta II

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/A.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163218448
216961533
316108-2027
416114-6712
516145-1120

OSTATNI MECZ

(3.1)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/B
2018/19
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/B.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
16331218
2648-25
3660-104

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Pietrowska Nikola6241000
Lewandowska Zuzanna6120000
Kurek Marta680000
Holewa Dominika640000
Macha Michalina610000
Długołęcka Patrycja411000
Echolc Natalia600000
Świtała Aleksandra500000
Dumin Martyna200000
Biela Maja000000

OSTATNI MECZ

(4.5)
Śląska Liga Dziewcząt gr.II/C
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/C.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163710348
216556234
31695123
416139-5812
516169-1083

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Kot Wiktoria14240000
Pakura Natalia14231000
Różycka Marta14221000
Różycka Zuzanna1491000
Gozdecka Zuzanna1450000
Godula Sara1050000
Sala Nicola1430000
Kozak Aleksandra1410000
Nocoń Magdalena1410000
Świtała Nikola510000
Gacka Kinga1400000
Gozdecka Emilia1400000
Paszek Karolina1000000
Kozak Kinga000000
Szczerbowska Laura000000
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
116150102084416446
21611005130735733
3169106108515729
4164001273137-6412
5160001624238-2140
Ostatnie komentarxe