Europejskie puchary


PUCHAR ZDOBYWCÓW PUCHARÓW

Sezon 2003/04:

Runda 2:

CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) – KS Zgoda Ruda Śląska 19:16 (8:7)
KS Zgoda Ruda Śląska – CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) 24:21 (17:11)

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Portugalii w ciągu 2 dni. Zgoda przegrała różnicą bramek zdobytych “na wyjeździe”.

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Katarzyna Echolc, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Tatiana Lukoszek, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek.

Sezon 2004/05:

Runda 2:

Openline V-L Geleen (Holandia) – KS Zgoda Ruda Śląska 20:30 (11:14)
KS Zgoda Ruda Śląska – Openline V-L Geleen (Holandia) 33:17 (16:8)

Runda 3:

FCK Handbold Kopenhagen (Dania) – KS Zgoda Ruda Śląska 34:19 (15:10)
KS Zgoda Ruda Śląska – FCK Handbold Kopenhagen (Dania) 21:33 (9:14)

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Justyna Weselak, Barbara Winkler.

Puchar EHF

 

Sezon 2005/06:

Runda 2:

HC Motor Zaporozhye (Ukraina) – KS Zgoda Ruda Śląska 26:19 (14:8)
KS Zgoda Ruda Śląska – HC Motor Zaporozhye (Ukraina) 20:25 (9:13)

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane na Ukrainie w ciągu 2 dni.

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Katarzyna Surosz, Barbara Winkler.

Puchar Challenge Cup

 

Sezon 2006/07:

1/8 Finału:

Trabzon Belediyespor (Turcja) – KS Zgoda Ruda Śląska 27:39 (9:21)
KS Zgoda Ruda Śląska – Trabzon Belediyespor (Turcja) 18:35 (8:19)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Rudzie Śląskiej w ciągu 2 dni.

1/4 Finału:

RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) – KS Zgoda Ruda Śląska 25:23 (12:13)
KS Zgoda Ruda Śląska – RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) 25:27 (12:10)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Ewa Stangret, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.

Sezon 2007/08:

Runda 3:

DHK Zora Olomouc (Czechy) – KS Zgoda Ruda Śląska 27:21 (13:8)
KS Zgoda Ruda Śląska – DHK Zora Olomouc (Czechy) 22:23 (9:10)

Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz

Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Barbara Jasińska, Julita Kempa, Yevgeniya Knoroz, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Ewa Stangret, Małgorzata Stasiak, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.

OSTATNI MECZ

II Liga
2018/19
Hala 100-lecia KS Cracovia

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11427614438
21431910833
314373-127
414372-2420
514390-1215
614405-6913
714349-6012
814423-8610

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11839715651
21841624348
31843114842
4184461730
518537-230
618437-1830
718514-5915
818567-8415
918492-1329
1018600-2690

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Hajda Martyna1714312410
Szewczyk Oliwia18711400
Pietryga Wiktoria156221200
Kania Joanna14426800
Bodzianowska Marta16403000
Szydełko Natalia153131000
Skiba Wiktoria171810610
Wilczyńska Julia16161100
Sierant Daria16143200
Dera Oliwia1490100
Piwczyk Wiktoria1362500
Madej Dominika720100
Lessner Nikola1510000
Gontarek Justyna1300100

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Młodziczek gr. I
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

OSTATNI MECZ GR.II

Śląska Liga Młodziczek gr. II
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11817000167231435851
21815000353332420945
31815000360242617645
41812000649836413436
5181000085294864330
6188000105254972824
718700011402507-10521
818300015368600-2329
918200016299537-2386
1018100017298671-3733

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11210000246824222630
2119100137719718029
312800043592936624
41270005317320-321
51360106278333-5519
61240008267322-5512
712110010123384-2615
812101010200298-984

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Dziewcząt gr.I
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

Śląska Liga Dziewcząt gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11515000041015125945
21413000133014118939
313910031761512529
414800062401914924
51460008136194-5818
61460008229297-6818
71450108145202-5716
81350008218210815
91450009144210-6615
1014300011160227-679
111300001384298-2140

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

Dziewczęta II

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/A.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163218448
216961533
316108-2027
416114-6712
516145-1120

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Dziewcząt gr.II/B
2018/19
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/B.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
16331218
2648-25
3660-104

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Pietrowska Nikola6241000
Lewandowska Zuzanna6120000
Kurek Marta680000
Holewa Dominika640000
Macha Michalina610000
Długołęcka Patrycja411000
Echolc Natalia600000
Świtała Aleksandra500000
Dumin Martyna200000
Biela Maja000000

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Dziewcząt gr.II/C
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/C.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163710348
216556234
31695123
416139-5812
516169-1083

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Kot Wiktoria14240000
Pakura Natalia14231000
Różycka Marta14221000
Różycka Zuzanna1491000
Gozdecka Zuzanna1450000
Godula Sara1050000
Sala Nicola1430000
Kozak Aleksandra1410000
Nocoń Magdalena1410000
Świtała Nikola510000
Gacka Kinga1400000
Gozdecka Emilia1400000
Paszek Karolina1000000
Kinga Kozak000000
Szczerbowska Laura000000
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
088000112238924