PUCHAR ZDOBYWCÓW PUCHARÓW
Sezon 2003/04:
Runda 2:
CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) – KS Zgoda Ruda Śląska 19:16 (8:7)
KS Zgoda Ruda Śląska – CD Gil Eanes-Lagos (Portugalia) 24:21 (17:11)
Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Portugalii w ciągu 2 dni. Zgoda przegrała różnicą bramek zdobytych “na wyjeździe”.
Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Katarzyna Echolc, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Tatiana Lukoszek, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek.
Sezon 2004/05:
Runda 2:
Openline V-L Geleen (Holandia) – KS Zgoda Ruda Śląska 20:30 (11:14)
KS Zgoda Ruda Śląska – Openline V-L Geleen (Holandia) 33:17 (16:8)
Runda 3:
FCK Handbold Kopenhagen (Dania) – KS Zgoda Ruda Śląska 34:19 (15:10)
KS Zgoda Ruda Śląska – FCK Handbold Kopenhagen (Dania) 21:33 (9:14)
Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Justyna Weselak, Barbara Winkler.
Puchar EHF
Sezon 2005/06:
Runda 2:
HC Motor Zaporozhye (Ukraina) – KS Zgoda Ruda Śląska 26:19 (14:8)
KS Zgoda Ruda Śląska – HC Motor Zaporozhye (Ukraina) 20:25 (9:13)
Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane na Ukrainie w ciągu 2 dni.
Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz
Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Barbara Jasińska, Dorota Krzemińska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Kamila Rzeszutek, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Anna Strączek, Katarzyna Surosz, Barbara Winkler.
Puchar Challenge Cup
Sezon 2006/07:
1/8 Finału:
Trabzon Belediyespor (Turcja) – KS Zgoda Ruda Śląska 27:39 (9:21)
KS Zgoda Ruda Śląska – Trabzon Belediyespor (Turcja) 18:35 (8:19)
Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz
Ze względów logistycznych oba mecze zostały rozegrane w Rudzie Śląskiej w ciągu 2 dni.
1/4 Finału:
RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) – KS Zgoda Ruda Śląska 25:23 (12:13)
KS Zgoda Ruda Śląska – RK Tresnjevka Zagreb (Chorwacja) 25:27 (12:10)
Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz
Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Kinga Baryłka, Joanna Bogusz, Anna Brachmańska, Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Agnieszka Ślusarz, Ewa Stangret, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.
Sezon 2007/08:
Runda 3:
DHK Zora Olomouc (Czechy) – KS Zgoda Ruda Śląska 27:21 (13:8)
KS Zgoda Ruda Śląska – DHK Zora Olomouc (Czechy) 22:23 (9:10)
Raport meczowy: PDF 1 mecz | PDF 2 mecz
Skład KS Zgoda Ruda Śląska: Wiktoria Flizikowska, Aleksandra Giera, Barbara Jasińska, Julita Kempa, Yevgeniya Knoroz, Dorota Krzemińska, Katarzyna Łakomska, Małgorzata Liwa-Krzymińska, Iwona Muszioł, Roksana Nikiel, Joanna Pastuszyk, Marzena Obruśnik-Paszowska, Anna Pawlik, Olena Pohrebnyak, Anita Sikorska, Ewa Stangret, Małgorzata Stasiak, Katarzyna Surosz, Joanna Waga, Justyna Weselak.