Archiwum Juniorki 99/00 – 2017/18 | KS ZGODA RUDA ŚLĄSKA – BIELSZOWICE

Archiwum Juniorki 99/00 – 2017/18

FINAŁ

Mecz o IX miejsce: (zwycięzca UKS MOSM Bytom 59:30)

Mecz o VII miejsce: (zwycięzca TS Stal Śrubiarnia Żywiec, w dwumeczu remis 51:51, Stal zwycięża bramkami wyjazdowymi)

Mecz o V miejsce: (zwycięzca UKS Imperium Katowice 47:45)

Mecze o miejsca I-IV:

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1650011871414615
2650011961643215
361014122182-604
Kolejka 1
25 - 32

SPR Sośnica Gliwice — MOSM Tychy

39 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KPR Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska

Kolejka 2
26 - 26
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — SPR Sośnica Gliwice

34 - 31

MOSM Tychy — KPR Ruch Chorzów

Kolejka 3
24 - 26

SPR Sośnica Gliwice — KPR Ruch Chorzów

35 - 23

MOSM Tychy — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

Kolejka 4
19 - 33
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MOSM Tychy

24 - 23
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KPR Ruch Chorzów — SPR Sośnica Gliwice

Kolejka 5
35 - 29

MOSM Tychy — SPR Sośnica Gliwice

18 - 30
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — KPR Ruch Chorzów

Kolejka 6
19 - 21

SPR Sośnica Gliwice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

37 - 27
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KPR Ruch Chorzów — MOSM Tychy

RUNDA ZASADNICZA

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11010000045019625430
2107000331920811121
312700053403043621
41230009234347-1139
51010009163343-1803
60000000000
Kolejka 1
40 - 16

UKS Imperium Katowice — UKS Imperium II Katowice

42 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS MOSM Bytom

41 - 13

MOSM Tychy — Pogoń Zabrze

Kolejka 2
24 - 22
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — UKS MOSM Bytom

17 - 40

UKS Imperium II Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

55 - 30

MOSM Tychy — UKS Imperium Katowice

Kolejka 3
31 - 16

UKS Imperium Katowice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

28 - 22

UKS MOSM Bytom — UKS Imperium II Katowice

19 - 33
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — MOSM Tychy

Kolejka 4
33 - 22
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — Imperium II Katowice

42 - 12

MOSM Tychy — UKS MOSM Bytom

26 - 31

UKS Imperium Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

Kolejka 5
22 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda RŚl — Pogoń 1945 Zabrze

14 - 27

UKS MOSM Bytom — UKS Imperium Katowice

23 - 51

UKS Imperium II Katowice — MOSM Tychy

Kolejka 5-6
28 - 20

Start Pietrowice Wielkie — UKS Imperium Katowice

27 - 17

UKS Imperium Katowice — Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 6
17 - 38
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — MOSM Tychy

16 - 36

UKS Imperium II Katowice — UKS Imperium Katowice

22 - 25

UKS MOSM Bytom — KS Zgoda Ruda Śląska

Kolejka 7
19 - 33

UKS MOSM Bytom — Pogoń 1945 Zabrze

43 - 16
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Imperium II Katowice

26 - 43

UKS Imperium Katowice — MOSM Tychy

Kolejka 7-8
31 - 21
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

Kolejka 8
19 - 25
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — UKS Imperium Katowice

35 - 23

MOSM Tychy — KS Zgoda Ruda Śląska

17 - 14

UKS Imperium II Katowice — UKS MOSM Bytom

Kolejka 9
0

Imperium II Katowice — Pogoń 1945 Zabrze

19 - 54

UKS MOSM Bytom — MOSM Tychy

39 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Imperium Katowice

Kolejka 9-10
36 - 14

UKS MOSM Bytom — UKS Olimpijczyk Żywiec

16 - 23

UKS Olimpijczyk Żywiec — UKS MOSM Bytom

Kolejka 10
35
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — Zgoda RŚl

31 - 10

UKS Imperium Katowice — UKS MOSM Bytom

58 - 14

MOSM Tychy — UKS Imperium II Katowice