7 października 2019r. (poniedziałek) 0

Odznaczenie Diamentową Odznaką !!!

przez Robert Żur
23 września 2019r. (poniedziałek) 0

Dziewczęta wygrywają turniej !!!

przez Robert Żur
17 września 2019r. (wtorek) 0

Mecz z Jarosławiem 29 września

przez Robert Żur

ROZGRYWKI 2019/20

OSTATNI MECZ


NASTĘPNY MECZ

KS Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

26 października 2019r. (sobota)
I Liga

I LIGA GR.B

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
14300113299339
23300010171309
33200110175266
44200294106-126
54110293108-155
6310117887-94
7210016353103
811000292363
9310026877-93
10200023864-260
113000372106-340

STATYSTYKI

L.p.ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Krzymińska MałgorzataRozgrywająca4141200
2Zelek GabrielaRozgrywająca4142500
3Korbel OliwiaSkrzydłowa481000
4Zioła AgnieszkaRozgrywająca381000
5Kita NataliaRozgrywająca481300
6Kuberek MagdalenaSkrzydłowa481400
7Daria NawrockaNawrocka DariaRozgrywająca370000
8Zawada KingaSkrzydłowa471000
9Kawalec KarolinaRozgrywająca450100
10Krzysteczko MartynaRozgrywająca450200
11Chruścińska MałgorzataRozgrywająca431100
12Skubacz JuliaRozgrywająca420100
13Prokop JessicaKołowa221100
14Kulik PaulinaSkrzydłowa320300
15Patrycja WróbelWróbel PatrycjaBramkarka400000
16Podsiedlik NataliaBramkarka300000
17Weihrauch MartaKołowa000000
18Cuber JustynaBramkarka000000
19Zwierko KatarzynaKołowa000000
20Krzysteczko DominikaSkrzydłowa000000
21Górczyk LucynaKołowa000000


NASTĘPNY MECZ

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (J.)

27 października 2019r. (niedziela)
Śląska Liga Juniorek

STATYSTYKI

L.p.ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Kulik PaulinaSkrzydłowa190100
2Szydełko NataliaRozgrywająca161100
3Kania JoannaRozgrywająca150100
4Bodzianowska MartaRozgrywająca130000
5Sierant DariaRozgrywająca100000
6Doleżych KarinaRozgrywająca100000
7Matusek ZuzannaRozgrywająca100000
8Małek KarolinaSkrzydłowa100000
9Zaborska WiktoriaBramkarka100000
10Weihrauch MartaKołowa101000
11Wilczyńska JuliaRozgrywająca101000

OSTATNI MECZ

(3)
Śląska Liga Juniorek Młodszych
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze


NASTĘPNY MECZ

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.M.) — MOSM Tychy (J.M.)

18 października 2019r. (piątek)
Śląska Liga Juniorek Młodszych

Śląska Liga Juniorek Młodszych

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1220007543326
2220006446186
3220006042186
4220004835136
5210015838203
6210014449-53
7200024355-120
8200024464-200
9200022750-230
10200023475-410
ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Kania JoannaRozgrywająca2182100
Pietryga WiktoriaRozgrywająca2132000
Szewczyk OliwiaSkrzydłowa2110100
Szydełko NataliaRozgrywająca270000
Skiba WiktoriaRozgrywająca270100
Gardian NataliaKołowa260000
Bodzianowska MartaRozgrywająca220000
Dera OliwiaRozgrywająca200000
Gontarek JustynaBramkarka200000
Mynarek MagdalenaRozgrywająca200000
Wilczyńska JuliaRozgrywająca200000
Małek KarolinaSkrzydłowa100000
Czauderna WiktoriaRozgrywająca000000
Madej DominikaSkrzydłowa000000
Nieradzik MartynaRozgrywająca000000
Sierant DariaRozgrywająca200100

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGościeLeaguemiejsce
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych
Śląska Liga Juniorek Młodszych

OSTATNI MECZ

(4)
Śląska Liga Młodziczek gr. II
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej


NASTĘPNY MECZ GR.II

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

21 października 2019r. (poniedziałek)
Śląska Liga Młodziczek gr. II

Śląska Liga Młodziczek gr.B

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
13300012635919
2220005533226
3210015040103
4310024180-393
5100011833-150
6200021849-310
710001846-380
ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Pietryga WiktoriaRozgrywająca3380100
Szewczyk OliwiaSkrzydłowa3230100
Skiba WiktoriaRozgrywająca3181200
Gardian NataliaKołowa3162200
Dera OliwiaRozgrywająca3140000
Madej DominikaSkrzydłowa350000
Mynarek MagdalenaRozgrywająca351000
Czauderna WiktoriaRozgrywająca340000
Macioł AleksandraRozgrywająca220000
Nocoń MonikaRozgrywająca310000
Gontarek JustynaBramkarka300000
Krzyściak WiktoriaBramkarka300000
Nieradzik MartynaRozgrywająca300000
Szymańska EmiliaSkrzydłowa100000

NASTĘPNY MECZ

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

22 października 2019r. (wtorek)
Dziewczęta

Śląska Liga Dziewcząt

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
111000265213
2110002811173
311000173143
411000171073
51100014773
61100011923
710001911-20
8100011017-70
910001714-70
1010001317-140
11100011128-170
1210001526-210
ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Różycka MartaRozgrywająca170000
Macha MichalinaSkrzydłowa160000
Różycka ZuzannaRozgrywająca121100
Godula SaraRozgrywająca110000
Pietrowska NikolaRozgrywająca111000
Gozdecka EmiliaRozgrywająca100000
Gozdecka ZuzannaRozgrywająca100000
Kondas NataliaSkrzydłowa100000
Kot WiktoriaSkrzydłowa100000
Kurek MartaRozgrywająca100000
Nocoń MagdalenaBramkarka100000
Pakura NataliaRozgrywająca100000
Copik Zuzanna000000
Czekała Aleksandra000000
Opiłka JudytaBrak000000
Zeidler AgataBrak000000

1% PODATKU

1% Podatku - KS Zgoda Bielszowice
Dziekujemy wszystkim, którzy postanowili przekazać na nasze cele statutowe 1% podatku dochodowego za rok 2018. Kwota jaką otrzymaliśmy od WAS to:

10707,60zł

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

TRANSFERY 2019

Przyszły:
- Małgorzata Krzymińska (SPR Sośnica Gliwice)
- Patrycja Wróbel (SPR Sośnica Gliwice)
- Daria Nawrocka (SPR Sośnica Gliwice - wypożyczenie)
- Agnieszka Zioła (Imperium Katowice)
- Karolina Kawalec (Imperium Katowice)
- Katarzyna Zwierko (Imperium Katowice)
- Martyna Krzysteczko (Imperium Katowice)
- Dominika Krzysteczko (Imperium Katowice)
- Paulina Kulik (Imperium Katowice/MOSM Tychy)

Odeszły:
- Anna Olszynka (8m/25br)
- Katarzyna Dawidowicz (2m/1br)
- Martyna Górnioczek (0m/0br)
- Julia Łukasiewicz (5m/30br)
- Julia Pastuszka (3m/3br)
- Anna Samol (10m/38br)
- Dominika Siedlarek (5m/2br)
- Paulina Wieczorek (2m/0br)
- Katarzyna Wieszała (3m/1br)
- Justyna Wołoch (0m/0br)


YOUTUBE

WSPOMAGAJĄ NAS !!! DZIĘKUJEMY !!!