2022/23: Mistrzostwa Polski Juniorek 1/16 | KS ZGODA RUDA ŚLĄSKA – BIELSZOWICE

2022/23: Mistrzostwa Polski Juniorek 1/16

Gr. A – Terminarz

37 - 18
Hala Gier GCS Gdynia

Arka Gdynia — MKS Giżycko

33 - 25
Hala Gier GCS Gdynia

Kusy Szczecin — MKS Giżycko

g.12:00
Hala Gier GCS Gdynia

Arka Gdynia — Kusy Szczecin

Gr. A – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.A

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1110003718193
211000332583
3200024370-270

Gr. B – Terminarz

31 - 23
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

MKS PR Gniezno — Zagłębie Lubin

40 - 20
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

Zagłębie Lubin — Morski Sianów

35 - 23
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

MKS PR Gniezno — Morski Sianów

Gr. B – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.B

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1220006646206
2210016351123
3200024375-320

Gr. C – Terminarz

21 - 23
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

ChKS Łódź — Pyrki Poznań

33 - 33
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — Varsovia Warszawa

37 - 17
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Varsovia Warszawa — ChKS Łódź

37 - 28
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — Pyrki Poznań

g.09:30
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Pyrki Poznań — Varsovia Warszawa

g.11:30
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — ChKS Łódź

Gr. C – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.C

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
121100706195
2210107050204
3210015158-73
4200023860-220

Gr. D – Terminarz

25 - 43
Hala Sportowa SP1, Szubin

Orlik Kcynia — PreZero Radom

24 - 30
Hala Sportowa SP1, Szubin

Kusy Kraków — PreZero Radom

g.09:00
Hala Sportowa SP1, Szubin

Orlik Kcynia — Kusy Kraków

Gr. D – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.D

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1220007349246
2100012430-60
3100012543-180

Gr. E – Terminarz

33 - 26
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

Pogoń 1945 Zabrze — CKS Szczecin

24 - 18
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — Szczypiorniak Gdańsk

33 - 24
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

Szczypiorniak Gdańsk — Pogoń 1945 Zabrze

36 - 17
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — CKS Szczecin

g.10:00
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

CKS Szczecin — Szczypiorniak Gdańsk

g.12:00
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — Pogoń 1945 Zabrze

Gr. E – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.E

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1220006035256
221001514833
3210015759-23
4200024369-260

Gr. F – Terminarz

26 - 40
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

Handball Rzeszów — KMKS Kraśnik

31 - 23
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — Zgoda Ruda Śląska

42 - 14
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

Zgoda Ruda Śląska — Handball Rzeszów

41 - 29
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — KMKS Kraśnik

22 - 47
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

KMKS Kraśnik — Zgoda Ruda Śląska

43 - 8
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — Handball Rzeszów

Gr. F – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.F

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
13300011560559
23200111267456
33100291114-233
43000348125-770

Gr. G – Terminarz

25 - 28
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

MKS Lublin — KPR Kobierzyce

26 - 23
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

Truso Elbląg — KPR Kobierzyce

g.11:00
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

MKS Lublin — Truso Elbląg

Gr. G – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.G

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
111000262333
221001515103
3100012528-30

Gr. G – Terminarz

Gr. G – Tabela

Mistrzostwa Polski Juniorek Gr.H

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
1210018542433
211000252413
3100011761-440