SPORT NA GRUBO

Połączyła nas wspólna pasja! Piłka ręczna! Jeden klub, który połączył kilka pokoleń, różne osobowości, przypadkowe osoby, które dogadują się nie tylko na boisku, ale także poza nim, tworzą wspólna historię. Każdy z nas wkłada na boisku całe serduszko, emocje czasem sięgają zenitu (co widać po naszych twarzach). Choć czasem klepki na hali stukają, krzesełka na trybunach wypadają, to każdy z nas z uśmiechem na twarzy wchodzi na halę, by robić to co kocha i dalej tworzyć sportową RODZINĘ.

  1. Przystąpiliśmy do akcji „Sport na grubo” , aby pokazać, jak ważna dla naszych zawodników naszego klubu jest pasją do sportu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.