Ciężki rok przed rudzkimi klubami !!!

Drodzy kibice, sympatycy, zawodniczki, rodzice i wszyscy związani z naszym klubem. Ten rok będzie bardzo trudnym okresem w rudzkim sporcie. Na ostatniej sesji Rady Miasta radni przegłosowali projekt budżetu na rok 2020. W początkowym projekcie budżetu nie przewidziano nawet złotówki na szkolenie młodzieży i dzieci, nie mówiąc już o drużynach seniorskich oraz dofinansowaniu utrzymania bazy. Ostatecznie radni wywalczyli 300 tysięcy złotych, które mają zostać podzielone pomiędzy klubami w formie „małych grantów”.

Dla takich klubów jak Zgoda 10tyś zł to kropla w morzu potrzeb. Samo utrzymanie bazy w okresie zimowym to koszt około 20tyś zł na miesiąc. W związku z tym, Zarząd Klubu spotkał się z rodzicami naszych zawodniczek. Ustalono, że zostanie ustanowiona składka w wysokości 100zł/miesiąc za zawodniczkę. Dziękujemy rodzicom, że rozumieją sytuację w jakiej znalazł się nasz klub.

ZBIÓRKA RODZICÓW !!!

Rodzice naszych zawodniczek utworzyli zbiórkę „Stówka na stulecie klubu”

1% PODATKU !!!

Dodatkowo zachęcamy wszystkich naszych sympatyków, a nawet kibiców naszych „rywali” o przekazywanie 1% PODATKU DOCHODOWEGO na nasz klub. Aby przekazać 1% podatku wystarczy w odpowiednim polu wpisać nasz numer KRS 0000227877 oraz kwotę, która nie może przekraczać 1% podatku.

DLA KIBICÓW !!!

Innym sposobem pomocy naszemu klubowi jest zwykły przelew bankowy. Każda osoba, która zechce wspomóc finansowo nasz klub może to uczynić poprzez przekazanie pieniędzy na nasze konto: ING Bank Śląski SA

66 1050 1243 1000 0023 5578 2190

DLA FIRM !!!

Dla firm jest możliwość umieszczenia banerów reklamowych wewnątrz hali oraz na strojach zawodniczek. Szczególnie zachęcamy nasze rodzime firmy do reklamowania swoich produktów. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 32 240 22 00, mailowo zgodab@poczta.onet.pl lub osobiście w sekretariacie klubu.

Dziękujemy i zapraszamy !

PS. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy na nasz profil społecznościowy: https://www.facebook.com/Zgoda.Ruda.Slaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.