Ostatnia kolejka II ligi

Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek II ligi. W górnej części tabeli już wszystko jest wyjaśnione. Najlepszą drużyną została Zgoda, na II pozycji uplasowała się Cracovia, a III miejsce zajęła rewelacja sezonu drużyna SPR Handball Rzeszów. Tuż za podium uplasowała się druga drużyna Imperium FutureNet Katowice. W niedzielę mecz na szczycie rozegra Cracovia z Zgodą. Mecz miał być hitem rozgrywek, jednak w obecnej sytuacji jest to mecz o przysłowiową pietruszkę. Co nie oznacza, że nie będzie walki. Obie drużyny od lat rywalizują o to, która będzie w bezpośrednich pojedynkach lepsza. W poprzedniej rundzie, Cracovia w bielszowickiej hali łatwo uległa naszym zawodniczkom 25:15 (16:6)

W dole tabeli w ostatniej kolejce będzie trwała zażarta rywalizacja o to, aby nie zostać najsłabszą drużyną naszej ligi. Pomiędzy ostatnią drużyną JKS II Jarosław a piątą pozycją zajmowaną przez TOR Dobrzeń, są tylko 2 punkty różnicy. W sobotę Michałkowice podejmują w własnej hali TOR Dobrzeń Wielki, a JKS II Jarosław będzie podejmował drużynę Startu Pietrowice Wielkie.

Transmisję meczu z Krakowa będzie można zobaczyć na Youtube. Więcej informacji o meczu przeczytacie na naszym fanpage http://www.facebook.com/Zgoda.Ruda.Slaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.