2023-12-05 15:30:335 grudnia 2023r. | Pogoń 1945 Zabrze | 37 - 19 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:33g.15:30 | Brak danych |
2023-11-28 15:00:0728 listopada 2023r. | Pogoń 1945 Zabrze | 31 - 23 | Ruch Chorzów | 15:00:07g.15:00 | Brak danych |
2023-11-20 15:00:3920 listopada 2023r. | Sośnica Gliwice | 24 - 44 | Pogoń 1945 Zabrze | 15:00:39g.15:00 | Brak danych |
2023-10-25 17:30:4025 października 2023r. | Zgoda Ruda Śląska | 24 - 29 | Pogoń 1945 Zabrze | 17:30:40g.17:30 | Brak danych |
2023-10-03 15:00:433 października 2023r. | Pogoń 1945 Zabrze | 47 - 21 | Sośnica Gliwice | 15:00:43g.15:00 | Brak danych |
2023-09-26 15:00:1926 września 2023r. | Ruch Chorzów | 29 - 38 | Pogoń 1945 Zabrze | 15:00:19g.15:00 | Brak danych |
2021-02-19 15:00:0019 lutego 2021r. | Sośnica II Gliwice | 25 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2021-01-23 12:00:0023 stycznia 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 21 | Pogoń 1945 Zabrze | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2021-01-18 16:00:0018 stycznia 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 42 - 16 | MOSM Tychy | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2021-01-15 17:30:0015 stycznia 2021r. | Start Michałkowice | 22 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:00g.17:30 | Brak danych |
2021-01-11 17:30:0011 stycznia 2021r. | UKS MOSM Bytom (M.) | 11 - 41 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:00g.17:30 | Brak danych |
2020-12-19 12:00:0019 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 27 - 17 | Sośnica Gliwice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-12-14 16:00:0014 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 15 | MTS II Żory (M.) | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-12-11 00:00:0011 grudnia 2020r. | MKS Ustroń | 25 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2020-12-07 16:45:007 grudnia 2020r. | Skałka Świętochłowice | 27 - 33 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:00g.16:45 | Brak danych |
2020-12-05 12:00:005 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 27 | AH Ruch Chorzów | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-30 16:15:0030 listopada 2020r. | KS Bystra | 27 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:00g.16:15 | Brak danych |
2020-11-28 12:00:0028 listopada 2020r. | Skałka Świętochłowice | 27 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-21 12:00:0021 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 46 - 30 | MTS Żory | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-17 15:30:0017 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 22 - 40 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-11-14 12:00:0014 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 32 - 14 | Sośnica II Gliwice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-09 15:00:009 listopada 2020r. | MOSM Tychy | 15 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-11-03 15:30:003 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 25 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-10-31 12:00:0031 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 41 - 21 | Start Michałkowice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-10-29 17:00:0029 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 24 | KS Bystra | 17:00:00Przełożono | Brak danych |
2020-10-26 16:00:0026 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 10 | UKS MOSM Bytom (M.) | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-10-16 15:00:0016 października 2020r. | Sośnica Gliwice | 24 - 17 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-10-14 17:00:0014 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 15 | Skałka Świętochłowice | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2020-10-12 16:00:0012 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 27 | Skałka Świętochłowice | 16:00:00Przełożono | Brak danych |
2020-10-10 12:00:0010 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 13 | MKS Ustroń | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-10-02 15:30:002 października 2020r. | AH Ruch Chorzów | 28 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-09-21 16:00:0021 września 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 39 - 23 | Pogoń 1945 Zabrze | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2020-09-18 00:00:0018 września 2020r. | MTS Żory | 26 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2019-12-09 18:00:009 grudnia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 45 - 14 | KS Bystra | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-12-02 15:00:002 grudnia 2019r. | MOSM Tychy | 12 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-11-25 18:00:0025 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 30 - 19 | Pogoń 1945 Zabrze | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-11-23 09:00:0023 listopada 2019r. | Skałka Świętochłowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:00g.09:00 | Brak danych |
2019-11-22 15:30:0022 listopada 2019r. | Sośnica II Gliwice | 11 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2019-11-13 16:30:0013 listopada 2019r. | Start Michałkowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 16:30:00g.16:30 | Brak danych |
2019-11-06 17:00:006 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 29 | AH Ruch Chorzów | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-28 15:00:0028 października 2019r. | AH Ruch II Chorzów | 12 - 43 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-25 15:00:0025 października 2019r. | Sośnica II Gliwice | 16 - 16 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-21 18:00:0021 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 40 - 7 | Start Pietrowice | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-10-18 17:00:0018 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 20 | MOSM Tychy | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-15 15:00:0015 października 2019r. | Pogoń 1945 Zabrze | 15 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-14 16:00:0014 października 2019r. | KS Bystra | 13 - 42 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2019-10-07 18:00:007 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 51 - 11 | MOSM Tychy | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-10-04 17:00:004 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 26 - 21 | KS Bystra | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-02 16:30:002 października 2019r. | MTS Żory | 25 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 16:30:00g.16:30 | Brak danych |
2019-09-30 15:00:0030 września 2019r. | Pogoń 1945 Zabrze | 16 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-09-23 18:00:0023 września 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 46 - 8 | Sośnica II Gliwice | 18:00:00g.18:00 | Brak danych |
2019-06-06 16:15:356 czerwca 2019r. | SP9 Legnica | 20 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:35g.16:15 | Brak danych |
2019-06-05 16:00:155 czerwca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 12 | Varsovia | 16:00:15g.16:00 | Brak danych |
2019-05-26 10:00:4826 maja 2019r. | SPR Gdynia | 22 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 10:00:48g.10:00 | Brak danych |
2019-05-25 16:00:5125 maja 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 20 - 19 | Sośnica Gliwice | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-05-24 18:30:4024 maja 2019r. | MTS Kwidzyń | 24 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 18:30:40g.18:30 | Brak danych |
2019-05-12 11:30:4912 maja 2019r. | Varsovia | 28 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 11:30:49g.11:30 | Brak danych |
2019-05-11 12:00:1211 maja 2019r. | Polonia Kępno | 12 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 12:00:12g.12:00 | Brak danych |
2019-05-10 16:00:1610 maja 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 27 | Jutrzenka Płock | 16:00:16g.16:00 | Brak danych |
2019-04-28 10:30:1528 kwietnia 2019r. | Pabiks Pabianice | 13 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 10:30:15g.10:30 | Brak danych |
2019-04-27 10:30:3327 kwietnia 2019r. | UKS Nowa Karczma | 24 - 31 | Zgoda Ruda Śląska | 10:30:33g.10:30 | Brak danych |
2019-04-26 17:45:5726 kwietnia 2019r. | Victoria Świebodzice | 13 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 17:45:57g.17:45 | Brak danych |
2019-04-11 17:00:3211 kwietnia 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 41 - 21 | Start Pietrowice | 17:00:32g.17:00 | Brak danych |
2019-04-04 15:00:054 kwietnia 2019r. | AH Ruch II Chorzów | 22 - 28 | Zgoda II Ruda Śl. | 15:00:05g.15:00 | Brak danych |
2019-03-29 16:00:5129 marca 2019r. | KS Bystra | 20 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-03-28 17:00:2228 marca 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 56 - 6 | Zagłębie Sosnowiec | 17:00:22g.17:00 | Brak danych |
2019-03-25 17:00:1625 marca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 58 - 9 | Start Michałkowice | 17:00:16g.17:00 | Brak danych |
2019-03-18 15:00:5218 marca 2019r. | MOSM Tychy | 13 - 43 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:52g.15:00 | Brak danych |
2019-03-14 17:00:4214 marca 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 36 - 22 | MKS Ustroń | 17:00:42g.17:00 | Brak danych |
2019-03-11 17:00:0911 marca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 36 - 16 | MTS Żory | 17:00:09g.17:00 | Brak danych |
2019-03-07 16:00:517 marca 2019r. | KS II Bystra | 14 - 35 | Zgoda II Ruda Śl. | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-03-04 15:45:284 marca 2019r. | Sośnica Gliwice | 15 - 28 | Zgoda Ruda Śląska | 15:45:28g.15:45 | Brak danych |
2019-02-28 17:00:3928 lutego 2019r. | Zgoda II Ruda Śl. | 34 - 8 | Skałka II Świętochłowice | 17:00:39g.17:00 | Brak danych |
2019-02-04 17:00:584 lutego 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 43 - 13 | Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:58g.17:00 | Brak danych |
2019-02-01 16:00:521 lutego 2019r. | Siemion Siemianowice Śl. | 23 - 57 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:52g.16:00 | Brak danych |
2019-01-21 17:00:0521 stycznia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 42 - 22 | Skałka Świętochłowice | 17:00:05g.17:00 | Brak danych |
2018-12-20 18:00:2020 grudnia 2018r. | Start Michałkowice | 18 - 47 | Zgoda Ruda Śląska | 18:00:20g.18:00 | Brak danych |
2018-12-17 17:00:2017 grudnia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 18 | AH Ruch Chorzów | 17:00:20g.17:00 | Brak danych |
2018-12-10 17:00:0710 grudnia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 19 | KS Bystra | 17:00:07g.17:00 | Brak danych |
2018-11-26 17:00:5726 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 44 - 14 | MOSM Tychy | 17:00:57g.17:00 | Brak danych |
2018-11-19 15:30:1519 listopada 2018r. | MTS Żory | 14 - 21 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:15g.15:30 | Brak danych |
2018-11-12 15:00:3512 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 15 - 16 | Sośnica Gliwice | 15:00:35g.15:00 | Brak danych |
2018-11-06 15:00:106 listopada 2018r. | Pogoń 1945 Zabrze | 16 - 46 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:10g.15:00 | Brak danych |
2018-10-29 17:00:2829 października 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 44 - 17 | Siemion Siemianowice Śl. | 17:00:28g.17:00 | Brak danych |
2018-10-22 17:00:3222 października 2018r. | Skałka Świętochłowice | 32 - 41 | Zgoda Ruda Śląska | 17:00:32g.17:00 | Brak danych |
2018-10-01 15:00:211 października 2018r. | AH Ruch Chorzów | 19 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:21g.15:00 | Brak danych |
2018-05-19 00:00:5119 maja 2018r. | MKS Ustroń | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 00:00:51g.00:00 | Brak danych |
2018-05-19 00:00:0319 maja 2018r. | SPR Grunwald Ruda Śl. | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 00:00:03g.00:00 | Brak danych |
2018-04-10 15:00:5710 kwietnia 2018r. | MTS Żory | 17 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:57g.15:00 | Brak danych |
2018-03-27 17:00:1727 marca 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 8 | MKS Ustroń | 17:00:17g.17:00 | Brak danych |
2018-03-20 16:45:4120 marca 2018r. | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 3 - 57 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:41g.16:45 | Brak danych |
2018-03-13 17:00:4813 marca 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 16 | SPR Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:48g.17:00 | Brak danych |
2018-03-06 16:15:046 marca 2018r. | KS Bystra | 14 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:04g.16:15 | Brak danych |
2018-02-27 17:00:4427 lutego 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 21 - 16 | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 17:00:44g.17:00 | Brak danych |
2018-02-23 15:30:2023 lutego 2018r. | Start Pietrowice | 5 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:20g.15:30 | Brak danych |
2018-02-17 10:00:1217 lutego 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 15 - 5 | MKS Ustroń | 10:00:12g.10:00 | Brak danych |
2018-02-17 09:00:5917 lutego 2018r. | SPR Grunwald Ruda Śl. | 0 - 16 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 09:00:59g.09:00 | Brak danych |
2017-12-16 11:00:0316 grudnia 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 23 - 7 | MKS Ustroń | 11:00:03g.11:00 | Brak danych |
2017-12-16 09:00:0716 grudnia 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.M.) | 22 - 2 | SPR Grunwald Ruda Śl. | 09:00:07g.09:00 | Brak danych |
2017-12-05 15:40:175 grudnia 2017r. | Sośnica Gliwice | 10 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 15:40:17g.15:40 | Brak danych |
2017-11-28 17:00:5628 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 19 - 14 | MTS Żory | 17:00:56g.17:00 | Brak danych |
2017-11-21 15:00:3021 listopada 2017r. | MKS Ustroń | 8 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:30g.15:00 | Brak danych |
2017-11-14 17:00:0614 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 40 - 4 | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 17:00:06g.17:00 | Brak danych |
2017-11-09 15:00:279 listopada 2017r. | SPR Pogoń 1945 Zabrze | 17 - 30 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:27g.15:00 | Brak danych |
2017-10-24 17:00:5124 października 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 8 | KS Bystra | 17:00:51g.17:00 | Brak danych |
2017-10-17 15:15:2517 października 2017r. | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 13 - 15 | Zgoda Ruda Śląska | 15:15:25g.15:15 | Brak danych |
2017-10-10 17:00:2410 października 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 7 | Start Pietrowice | 17:00:24g.17:00 | Brak danych |