Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 10 lutego 2018r. g.10:00 Mistrzostwa Polski Juniorek – 1/8 Finału 2017/18 2 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska2916PrzegranaVarsovia Warszawa3112Zwycięstwo Zgoda Ruda ŚląskaVarsovia Warszawa 10 lutego 2018r. 29 – 31 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska Zgoda Ruda Śląska # Zawodnik Poz. Me Pkt Br […]
KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Varsovia Warszawa
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
10 lutego 2018r. | g.10:00 | Mistrzostwa Polski Juniorek - 1/8 Finału | 2017/18 | 2 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 29 | 16 | Przegrana |
Varsovia Warszawa | 31 | 12 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda ŚląskaVarsovia Warszawa
29 - 31Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczorek Paulina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mynarek Aleksandra | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sobańska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Siuda Wiktoria | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Iwanowicz Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 8 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 |
8 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zima Barbara | Bramkarka | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
15 | Czaja Karolina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kołecka Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
19 | Siedlarek Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Drózd Martyna | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gralik Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Zalewska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 10 | 31 | 29 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Trener C: Józef Szmatłoch
Varsovia Warszawa
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Dworniczuk Julia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3 | Chlebowicz Iga | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ciecierska Anna | Kołowa | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5 | Wolska Kinga | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Jarosiewicz Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Parczyńska Wiktoria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Jabłońska Julita | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ciąćka Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Brzyk Kinga | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Włodkowska Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Zawadzka Natalia | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Pyszko Barbara | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Janicka Aleksandra | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Kuryłek Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
32 | Nowicka Aleksandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Łapińska Aleksandra | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 38 | 31 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Trener A: Mont Roman
Trener B: Sala Adrianna
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas | Delegat ZPRP |
---|---|---|---|
Pach Jakub Węgrzyn Piotr (Bochnia) | Kowalczyk Bartłomiej (Zawadzkie) | Kubik Tomasz (Kolonowskie) | Majka Marek (Gliwice) |